Лондонський книжковий ярмарок змінив дату проведення у 2024 році 

Лондонський книжковий ярмарок змінив дату проведення у 2024 році 

Лондонський книжковий ярмарок (LBF) оголосив, що 2024 року відбудеться 12-14 березня, хоча попередньо йшлося про проведення події традиційно у квітні.

 

Ця зміна стала вимушеною і трапилась після того, як Болонський ярмарок дитячої книги (BCBF) оголосив, що датами його проведення 2024 року стануть 8-11 квітня.

 

Зважаючи на те, що Болонський книжковий ярмарок почав розширювати свою діяльність, додавши можливості укладати угоди і щодо продажу «дорослих» назв завдяки спеціальній програмі BolognaBookPlus, йдеться не лише про близькість дат, але й пряму конкуренцію.

 

«Ми розуміємо, що щільний перехід між Болоньєю 2024 і LBF, якби його проведення залишилось у попередні квітневі дати, створив би реальні логістичні труднощі для експонентів, які сподівалися відвідати обидва ярмарки», — сказав Гарет Реплі, директор LBF.

 

Реплі зазначив, що змінені дати стануть постійними. «Це буде довгостроковий перехід до даного періоду в майбутньому. Ми сподіваємося, що зможемо забезпечити бажану сталість для міжнародної дорослої та дитячої [книжкової] індустрії».

 

Міжнародні експерти зауважують, що ця ситуація може дати поштовх до великих змін і трансформацій Лондонського книжкового ярмарку.

 

Нагадаємо, Україна буде в центрі уваги на Лондонському книжковому ярмарку-2023, який цього року відбудеться 18-20 квітня.

 

 

Джерело: Publishers Weekly

 

Оригінал статті на Suspilne: Лондонський книжковий ярмарок змінив дату проведення у 2024 році 

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"