Лондонський книжковий ярмарок змінив дату проведення у 2024 році 

Лондонський книжковий ярмарок змінив дату проведення у 2024 році 

Лондонський книжковий ярмарок (LBF) оголосив, що 2024 року відбудеться 12-14 березня, хоча попередньо йшлося про проведення події традиційно у квітні.

 

Ця зміна стала вимушеною і трапилась після того, як Болонський ярмарок дитячої книги (BCBF) оголосив, що датами його проведення 2024 року стануть 8-11 квітня.

 

Зважаючи на те, що Болонський книжковий ярмарок почав розширювати свою діяльність, додавши можливості укладати угоди і щодо продажу «дорослих» назв завдяки спеціальній програмі BolognaBookPlus, йдеться не лише про близькість дат, але й пряму конкуренцію.

 

«Ми розуміємо, що щільний перехід між Болоньєю 2024 і LBF, якби його проведення залишилось у попередні квітневі дати, створив би реальні логістичні труднощі для експонентів, які сподівалися відвідати обидва ярмарки», — сказав Гарет Реплі, директор LBF.

 

Реплі зазначив, що змінені дати стануть постійними. «Це буде довгостроковий перехід до даного періоду в майбутньому. Ми сподіваємося, що зможемо забезпечити бажану сталість для міжнародної дорослої та дитячої [книжкової] індустрії».

 

Міжнародні експерти зауважують, що ця ситуація може дати поштовх до великих змін і трансформацій Лондонського книжкового ярмарку.

 

Нагадаємо, Україна буде в центрі уваги на Лондонському книжковому ярмарку-2023, який цього року відбудеться 18-20 квітня.

 

 

Джерело: Publishers Weekly

 

Оригінал статті на Suspilne: Лондонський книжковий ярмарок змінив дату проведення у 2024 році 

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"