Лише одна учасниця Радіодиктанту-2021 написала його без помилок

Лише одна учасниця Радіодиктанту-2021 написала його без помилок

Цьогорічний Радіодиктант національної єдності без помилок написала учасниця з Волині. Про це повідомили на сайті UA: Українське радіо.

Переможницею стала Галина Шура з села Комарове Ковельского району Волинської області. Жінка працює вчителькою української мови у місцевій загальноосвітній школі-дитсадку.

 

Всього однієї помилки припустилися три учасники: Надія Палій з села Добросин Жовківського району Львівської області, Максим Слюсаревський з Києва та Юлія Шекет (Тишко).

 

По дві помилки зробили 12 людей:

 

 • Тетяна Ліхтанська
 • Ілона Войтенко
 • Юлія Туманцева
 • Тамара Лавренко, Харків
 • Олена Скорик
 • Наталя Ніколенко, Херсон
 • Дарина Іванковська, Львівська область
 • Вікторія Кригер, Хмельницька область
 • Лариса Семенюк, Луцьк
 • Алла Кравченко, Київ
 • Олександр Щетинський
 • Христина Гоянюк, Львів (переможниця Радіодиктанту минулого року)

 

Переможці отримають у подарунок книжки від партнерів Українського радіо, зокрема від видавництва Meridian Czernowitz. Крім того, вони отримають продукцію з символікою Українського радіо.

 

Всього на перевірку до Українського радіо надійшло 14 573 листи з текстом диктанту. З них 1824 − у паперовому вигляді та 12 749 − на електронну пошту. Як зазначили ведучі Українського радіо, цьогорічний диктант став трендом запитів українського сегмента пошуковика Google у день проведення акції та у наступні два дні. Крім того, значно побільшало учасників, які надсилали текст диктанту електронною поштою. Крім того, надсилали паперові листи шрифтом Брайля.

 

Як відомо, акцію організовують 9 листопада, у День української писемності та мови. Цього року відбувся XXI Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

 

Нагадаємо, автором та читцем цьогорічного Радіодиктанту національної єдності став відомий український письменник Юрій Андрухович. Пізніше він заявив, що текст Радіодиктанту увійде до його майбутньої книжки.

 

Оригінал статті на Suspilne: Лише одна учасниця Радіодиктанту-2021 написала його без помилок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"