Листування з Шекспіром: створили чат-бот для спілкування з віртуальними персонажами

Листування з Шекспіром: створили чат-бот для спілкування з віртуальними персонажами

Американська компанія Gorilla Technologies випустила нову програму Superchat на основі OpenAI ChatGPT, що дає змогу користувачам iOS спілкуватися з віртуальними персонажами.

Користувачі можуть поговорити із Шекспіром, Альбертом Ейнштейном, Клеопатрою, Нілом Армстронгом. Також є літературні персонажі: Білосніжка, Рапунцель, Дракула чи Шерлок Голмс. Також є й герої мітів, зокрема Тор.

 

«Поговорити» можна й з представниками різних професій, як-от садівниками, кухарями чи терапевтами. Обраний персонаж буде відповідати користувачам у притаманному йому стилі. Наприклад, Зевс «розповів», як створює блискавку і пояснив, як працює блискавка з точки зору фізичних явищ і законів. Водночас компанія зазначає, що працює над тим, аби стиль розмови персонажів більше відповідав їхньому характеру протягом всього діалогу.

 

 

 

Компанія також створила власних персонажів. Серед них — стандартний асистент ChatGPT на ім’я Арія. Цей чат-бот може допомогти користувачам у виконанні повсякденних завдань, як-от написання електронних листів.

 

«Наша мета – зробити технологію штучного інтелекту доступною для всіх. Ми вважаємо, що цей додаток стане чудовим інструментом для дітей, які хочуть дізнатися більше про історичні постаті, спілкуючись з такими крутими персонажами, як Шекспір», — каже генеральний директор Gorilla Technologies Гульєльмо Фаліоні.

 

 

Застосунок Superchat розроблений на основі чат-боту зі штучним інтелектом ChatGPT від OpenAI. Ілюстрації для персонажів створені за допомогою Midjourney. Superchat структурований як додаток для обміну повідомленнями, що дозволяє користувачам одночасно вести кілька розмов з різними чат-ботами зі штучним інтелектом.

 

Деякі персонажі доступні безкоштовно під час завантаження програми, а інших можна розблокувати за допомогою преміум-підписки. Можна підписатися на тиждень чи на рік.

 

Наразі додаток доступний лише для користувачів iOS.

 

Як відомо, нещодавно вийшов перший  український журнал, повністю створений за допомогою штучного інтелекту.

 

 

Джерело: Tech Crunch

Зображення: Gorilla Technologies

Оригінал статті на Suspilne: Листування з Шекспіром: створили чат-бот для спілкування з віртуальними персонажами

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запрошуємо до написання нового роману-печворку «Врятувати Білобога» молодь до вісімнадцяти років

Колектив літературних рекордсменів України – 228 авторів першого роману-печворку «Босорка», організатор рекордів, винахідник жанру «Колективний літературний печворк», голова громадської організації «Коле

Проза Ґабора, Кононенко та Ілюхи — нові переклади за кордоном

Роман «Останнє бажання» Євгенії Кононенко вийшов друком у Єгипті, книжка «Чи ви любите?..» Василя Ґабора — у Болгарії, а збірку оповідань «Мої жінки» Юлії Ілюхи видали в Італії, Словачч

Зауваження про російську у книгарні Києва: що відбулося?

У книгарні «Сенс» на Хрещатику виник конфлікт між відвідувачами через прохання розмовляти українською. Про це повідомила відвідувачка книгарні Катерина Косецька.
Гостя книгарні Косецька

Мінкульт: Через росію пошкоджені 750 бібліотек

З початку повномасштабного вторгнення російські війська пошкодили або зруйнували 1179 об’єктів культурної спадщини та 2109 об’єктів культурної інфраструктури, серед них 750 бібліотек. П

На Черкащині дозволили демонтувати пам’ятник Пушкіну

Міністерство культури та стратегічних комунікацій видало розпорядження щодо чотирьох пам’яток у місті Кам’янка Черкаської області, які відтепер можна демонтувати.
Тепер можна знести пам

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"