“Летячи за вітром” завершено!

“Летячи за вітром” завершено!

“Летячи за вітром” завершено!

В об’єктив фотоапарата він упіймав яскраву синяву з білими клаптиками хмаринок. Любив фотографувати небо, аж знайомі сміялися з нього. І справді — яка користь від світлин з зображеннями природи? Звісно, їх можна виставити в соцмережах і збирати лайки, можна відправити на виставку чи конкурс, можна вставити в красиву рамку і повісити на стіні…

Усім цим Макс, звісно, не гребував. І мав досить пристойні заробітки як на свої двадцять шість років. Навіть машину придбав, а тепер підшукував власну квартиру. Хоча батьки й наполягали, щоб єдиний син жив разом із ними, йому хотілося стати повністю самостійним і ні від кого не залежати. 

Кожен день був у хлопця розписаний по хвилинах. Друзі іноді називали його педантом за те, що він усе ретельно планував і продумував.

 — Ти ж творча людина, художник, хоч і малюєш не фарбами… Треба залишити в житті трохи місця для творчого безладу, — говорив Назар, з яким Макс товаришував ще зі школи. 

Але Максимові було зручніше завжди все тримати під контролем, і навіть такі вилазки на природу, як сьогодні, він планував наперед, відслідковував погоду, писав список локацій… щоправда, іноді  траплялося й непередбачуване, коли в об’єктив потрапляло зовсім не те, що він заздалегідь збирався знімати.

Дивно — але саме такі, спонтанні, кадри виявлялися найбільш вдалими і згодом займали перші місця на міжнародних конкурсах…

***

Небо, що тільки хвилину тому було безхмарним і лагідним, за мить посіріло, затяглося хмарами, з півночі дмухнув прохолодний вітер. Таки справді, у квітні сім погод надворі. Зранку може видатися літня спека, а вже увечері йтиме дощ із мокрим снігом. 

Він опустив фотоапарат і вже зібрався йти до машини, коли раптом побачив її. Дівчина стояла трохи віддалік на кручі, що обривалася вниз до стрімкої гірської річки. Вітер розвівав її розпущене по плечах рудувате волосся, грався легкою блакитною сукнею — занадто легкою для нинішньої холодної весни. Вона стояла непорушно спиною до нього, а потім підняла вгору руки в дивному жесті, нагадавши йому ті жіночі фігури, які у давнину вирізали на носі корабля. “Афластон” — пригадав він термін ще з університетської історії мистецтв.

А потім швидко навів фотоапарат на дівчину і зробив кілька знімків.

Поки дивився, що вийшло —  випустив її з поля зору. А як підняв голову — то душа ніби обмерла — над урвищем уже нікого не було. Лише порожня сіра скеля, заросла мохом, на краю якої тільки що стояла незнайомка.

Макс похапцем побіг до кручі, спотикаючись об камені, розкидані на лузі то тут, то там, немов якийсь пустотливий велетень грався ними у “чіт і лишку”.

Став на камінь, нахилив голову, намагаючись роздивитися, що там внизу, на дні урвища. Але бачив лише сірі валуни,  густі чагарники і потік, який сердито хлюпотів, крутячись і пінячись між скелястими берегами.

 — Ти не мене виглядаєш? — почув раптом голос позад себе і рвучко обернувся, при цьому мало сам не втративши рівновагу і не полетівши стрімголов у холодну річкову воду.

Які у неї були очі! Зелені, бездонні, а десь у їхній глибині тремтіли і переливалися золоті іскри, як промені сонця поміж листя у лісі.

 — Тебе, — відповів несподівано сам для себе.

Отак і почалася ця незвичайна історія…

 

А чим закінчилося оповідання “Летячи за вітром”, ви можете дізнатися вже сьогодні! Тому що я тільки що завершила його))

Сподіваюся, цей твір сподобається любителям містики та фентезі. Він бере участь у конкурсі “Потайсвіт”, тож я щиро дякую усім читачам за підтримку!

 

Оригінал статті на Букнет: “Летячи за вітром” завершено!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"