Лео і Лідія між духовним і бездуховним
![Лео і Лідія між духовним і бездуховним Лео і Лідія між духовним і бездуховним](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
Лео і Лідія між духовним і бездуховним
Вона думала, що шлюб – то її захист. Він думав – третій у неї розмір чи четвертий. І в результаті вони бос та підлегла. ЗАКОХАТИСЯ НА ЗЛО
Здається Лідія вдало зайшла. Є де розвернутися.
Бос злющий і пручається? А ніхто не обіцяв, що буде легко. Навпаки – обіцяю, що спочатку буде не з медом. Той, хто не вміє відрізнити янгола від відьми, мусить страждати 🙂
І що ж далі?
Читайте й дізнайтеся. Оновлення щоденно після 24:00.
Обіймаю вас, друзі, щоб передати сердечне тепло, яке відчуваю в наближенні свята.
Страшна п’ятниця позаду, далі у нас тільки надія на щастя ❤️
Підписуйтесь, тут є що почитати про переможне кохання
Оригінал статті на Букнет: Лео і Лідія між духовним і бездуховним
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.