Легкий десерт зі смаком кохання ❤️

Легкий десерт зі смаком кохання ❤️

Легкий десерт зі смаком кохання ❤️

Привіт! Кому легкий десерт зі смаком кохання?

 

❤️УРИВОЧОК ДЛЯ АПЕТИТУ:❤️

Яна почула, як позаду відчинилися вхідні двері та швидко озирнулася. І одразу ж завмерла на місці, побачивши перед собою свого постійного клієнта, на якого вивернула каву. У руках він тримав великий букет квітів. Декілька секунд Яна з Максом мовчки стояли у порожній залі кондитерської, дивлячись одне на одного та не знаючи, що сказати.

— Пробачте мені… — першим промовив Макс. — Я не повинен був на вас кричати. Просто я мав дуже неприємну телефонну розмову та не встиг «охолонути» після неї. Мені дуже соромно за мою поведінку.

— Ні, це я винна! — заперечила Яна, дивлячись йому в очі. — Мені треба було йти обережніше.

— Візьміть квіти, — Макс простягнув Яні букет, помітивши червоні очі дівчини. — Ви зможете пробачити мені? Я не хотів довести вас до сліз.

— Ви зовсім не доводили мене до сліз, — Яна розуміла, що він бачить її заплакані очі, але не хотіла визнавати, що плакала.

— То ви мені вибачаєте?

— А ви мені? — запитала Яна з посмішкою, беручи з його рук букет.

— Може забудемо про цю історію? — посміхнувся Макс. — Мабуть, у даній ситуації це прозвучить трохи дивно… Але я б хотів запропонувати вам випити зі мною кави. Я так і не скуштував вашого тірамісу сьогодні.

 

Ще більше романтичних історій можна знайти на МОЇЙ СТОРІНЦІ БУКНЕТ — запрошую підписатися, хто ще не підписаний )). Також запрошую на МОЮ СТОРІНКУ ФЕЙСБУК — тут найбільше смаколиків для читачів ))

Бажаю всім романтичного настрою та затишної осені! ❤️

Ваша Оксана Мрійченко )

Оригінал статті на Букнет: Легкий десерт зі смаком кохання ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"