Легенди і місця, які варто відвідати

Легенди і місця, які варто відвідати

Легенди і місця, які варто відвідати

Всім привіт) Продовження книги “Справжня я” уже на платформі. 

У цій книзі я вирішила трішки поекспериментувати і додати декілька легенд, про які, мабуть, чув далеко не кожен. Чесно кажучи, я й сама знайшла їх абсолютно випадково. Також я встигла вже об’їхати майже всю Україну і вирішила на сторінках цієї книги поділитися класними місцями, які варто відвідати. Це доволі актуально, оскільки зараз середина червня і розпочався туристичний сезон. Тож ця книга буде для вас не тільки цікавою, а й корисною)

Також я ділюся традиційним уривочком

Я хаотично рилася по аптечці, з кожною секундою втрачаючи віру в те, що щось зможу вдіяти. Раптом на мої очі навернувся невеличкий шприц адреналіну.

Його в нас забула якось моя тітонька, яка працює лікарем. Нещодавно вона поїхала на роботу за кордон і перестала спілкуватися з нами, але деякі її речі зосталися і я прихопила його, свого роду, як пам’ять. На жаль, нічого кращого під руку не потрапило.

Не довго думаючи, я схопила шприц, швидко продезинфікувала його і вколола Златі в руку. Поняття не маю, чого очікувала, але точно не того, що могутній сплеск сили викине мене у вікно і я почну падати з багатоповерхівки.

Запрошую до прочитання книги)

А якщо ви любите так само подорожувати, як і я, то поділіться місцями, які вам сподобалися найбільше)

Оригінал статті на Букнет: Легенди і місця, які варто відвідати

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"