Легенди і місця, які варто відвідати

Легенди і місця, які варто відвідати

Легенди і місця, які варто відвідати

Всім привіт) Продовження книги “Справжня я” уже на платформі. 

У цій книзі я вирішила трішки поекспериментувати і додати декілька легенд, про які, мабуть, чув далеко не кожен. Чесно кажучи, я й сама знайшла їх абсолютно випадково. Також я встигла вже об’їхати майже всю Україну і вирішила на сторінках цієї книги поділитися класними місцями, які варто відвідати. Це доволі актуально, оскільки зараз середина червня і розпочався туристичний сезон. Тож ця книга буде для вас не тільки цікавою, а й корисною)

Також я ділюся традиційним уривочком

Я хаотично рилася по аптечці, з кожною секундою втрачаючи віру в те, що щось зможу вдіяти. Раптом на мої очі навернувся невеличкий шприц адреналіну.

Його в нас забула якось моя тітонька, яка працює лікарем. Нещодавно вона поїхала на роботу за кордон і перестала спілкуватися з нами, але деякі її речі зосталися і я прихопила його, свого роду, як пам’ять. На жаль, нічого кращого під руку не потрапило.

Не довго думаючи, я схопила шприц, швидко продезинфікувала його і вколола Златі в руку. Поняття не маю, чого очікувала, але точно не того, що могутній сплеск сили викине мене у вікно і я почну падати з багатоповерхівки.

Запрошую до прочитання книги)

А якщо ви любите так само подорожувати, як і я, то поділіться місцями, які вам сподобалися найбільше)

Оригінал статті на Букнет: Легенди і місця, які варто відвідати

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"