Лаурет Шевченківської премії Петро Мідянка їздив у Росію. Що про це відомо

Лаурет Шевченківської премії Петро Мідянка їздив у Росію. Що про це відомо

Закарпатський поет, лауреат Шевченківської премії Петро Мідянка їздив у Росію, де взяв участь у VII конференції міжнародного гуманітарного проєкту Мінська ініціатива “Нові художні мови та технології як шляхи переосмислення культурного досвіду”.

Відкриття заходу відбулося 9 лютого в академії Штігліца у Санкт-Петербурзі. Серед учасників події на фото і Петро Мідянка разом з дружиною — письменницею Людмилою Загоруйко.

Лаурет Шевченківської премії Петро Мідянка їздив у Росію. Що про це відомоФото: Сайт академії Штігліца

В урочистому відкритті виставки у Білому залі Навчального музею прикладного мистецтва Академії Штігліца взяв участь спеціальний представник президента Росії з міжнародного культурного співробітництва Михайло Швидкой. Це колишній міністр культури (2000—2004), також він обіймав посаду посла з особливих доручень МЗС Росії, був залучений, зокрема, до справи повернення скіфського золота у Крим.

Лаурет Шевченківської премії Петро Мідянка їздив у Росію. Що про це відомоФото: Dmitry Budkov / Мінська ініціатива / Facebook

Андрій Хаданович, Петро Мідянка, Олексій Зарахович

Також Петро Мідянка потрапив на фото разом з російською поетесою Євгенією Більченко, яку відсторонили від викладання у Національному педагогічному університеті Драгоманова. За антиукраїнську пропаганду, заперечення російської агресії та маніпулювання суспільно значущою інформацією вона є фігуранткою бази “Миротворець”.

Участь у заході взяли також директор “Українського фонду культури” Дмитро Будков, ексміністр культури України Михайло Кулиняк і директор видавництва “Самміт-книга” Іван Степурін.

Що про поїздку кажуть Петро Мідянка і Людмила Загоруйко

Суспільне зателефонувало Петру Мідянці. Він підтвердив, що був у лютому в російському Санкт-Петербурзі. “Так, я їздив. І що такого?”. На запитання, як відноситься до того, що Росія понад 8 років є агресором України, коментувати відмовився.

Дружина Людмила Загоруйко повідомила: “Ми нічого не коментуватимемо, тому що все перекручують. Коли прийде час — ми скажемо свою позицію. А зараз в такий напружений час ми не хочемо на цю тему говорити”.

Читайте також: “Звичайна людина, якби не папські шати”. Інтерв’ю з поетом Петром Мідянкою

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Оригінал статті на Читомо: Лаурет Шевченківської премії Петро Мідянка їздив у Росію. Що про це відомо

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"