Лана Перлулайнен: «Сонце горить на сході. І ти гориш…»
![Лана Перлулайнен: «Сонце горить на сході. І ти гориш…» Лана Перлулайнен: «Сонце горить на сході. І ти гориш…»](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/241967846_897277414224504_5892401554172620503_n-696x464.jpg)
Сонце горить на сході. І ти гориш.
Дні – як на червень – напрочуд якісь фатальні.
Чуєш? – сьогодні сходять вірші з горищ –
чуєш? – і вилізають вірші з підвалів.
Доброго дня! – без різниці: свої, чужі.
Доброго старту в оцій марафонській гонці!
…Як ескадрилья, небом ідуть вірші
в напрямку сонця.
А на землі, проковтнувши своє «ти ба!»,
вся в суперечках циклонів і антициклонів, –
бачиш? – на роздоріжжі стоїть доба
і проводжає їх поглядом з-під долоні.
18.06.14
Фото — facebook.com
Оригінал статті на НСПУ: Лана Перлулайнен: «Сонце горить на сході. І ти гориш…»
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.