Лавреаткою премії Бібліотеки Конгресу США стала Джой Вільямс

Лавреаткою премії Бібліотеки Конгресу США стала Джой Вільямс

Цьогорічну Літературну премію Бібліотеки Конгресу США (Library of Congress Prize for American Fiction) отримала письменниця Джой Вільямс. Про це йдеться на офіційному сайті бібліотеки.

Джой Вільямс визнали переможницею з-поміж понад 60 видатних літературних діячів, включаючи колишніх лауреатів премії, визначних авторів та літературних критиків з усього світу. Церемонія нагородження відбудеться в онлайн-форматі під час Національного фестивалю книги 17-26 вересня.

 

«Це чудова нагорода, яка також надихає смиренням. Американська історія дика, непокірна і неприємна, а наша художня література готова кинути виклик і глибоко змінити нас, стаючи все більш інклюзивною та екоцентричною», – прокоментувала Джой Вільямс.

 

Літературна премія Бібліотеки Конгресу США є однією з найпрестижніших у Сполучених Штатах Америки. Премію заснували у 2009 році. Нею вшановують американських письменників-авторів художньої літератури, творчість яких відзначається не лише майстерністю, але й оригінальністю думок та уяви.

 

Джой Вільямс (народилась 11 лютого 1944 р.) є відомою авторкою есеїв, чотирьох збірок оповідань, двох наукових творів та п’яти романів, один з яких готують до виходу в вересні. Вона була фіналісткою Пулітцерівської премії, Національної книжкової премії та Національної премії клубу літературних критиків. Раніше Джой Вільямс отримувала міжнародну премію Rea та премію імені Гарольда та Мілдред Штраусів від Американської академії мистецтв та літератури. Її обрали членом Академії у 2008 році. Викладала літературну творчість в університетах Аризони, Айови, Флориди і Х’юстона.

 

Нагадаємо, минулого року Літературну премію Бібліотеки Конгресу отримав  Колсон Вайтхед. 

 

Додамо, у жовтні стали відомі номінанти Американської літературної премії.

 

 

 

Оригінал статті на Suspilne: Лавреаткою премії Бібліотеки Конгресу США стала Джой Вільямс

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"