Кінець другого туру та мої фаворити!

Кінець другого туру та мої фаворити!

Кінець другого туру та мої фаворити!

 

В першу чергу хочу подякувати всім учасникам марафону!

 Мої враження: дуже порадувало те, що люди вміють сприймати критику. На мою думку цього разу Ви були більш відвертими, що без сумніву радує. Справді, особисто я безмежно вдячна людям які вказували на мої помилки. Також до мене завітала одина читачка в рамках марафону, за що я дякую пані Олені Когут. Також дякую  пані Олені Блашкун, вона мені підсказала те, що я довго шукала.

Тепер до моєї трійки фаворитів:

1.Макс. Страшно красивий Влада Калина. Люблю я брутальних хлопців та дівчат – запальничок, таких як Настя.Сюжет дорослий, що дуже радує, розбавлений криміналом та гумором. Незнаю як там далі буде, але я прочитала всі наявні сторінки і я у захваті.

2.Пристрасть чи любов.Натіко Маер(NAtIKO).Історія Яни та Олега, мені дуже сподобалась, адже в наш час це актуально. Живі герої, Яна так взагалі, тягне цілу сім’ю на плечах.

3. Кристина Асецька Перевтілення та Поміж трьох вогнів Маргарита Одран. Ну не змогла я вибрати. Адже  мені сподобалось і перевтілення хлопця в кота. А пройти повз такох вогняної назви взагалі нереально!

Ось такі в мене фаворити! Дякую, чекаю на Ваші враження та Вашу трійку фаворитів!

Наші лідери:

Вісім бажань Влада Холод     3

Макс. Страшно красивий Влада Калина     1

Спадкоємці Ангеліна Янг   2

Кристина Асецька Перевтілення 2

 

 

Оригінал статті на Букнет: Кінець другого туру та мої фаворити!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"