Кінець другого туру та мої фаворити!

Кінець другого туру та мої фаворити!

Кінець другого туру та мої фаворити!

 

В першу чергу хочу подякувати всім учасникам марафону!

 Мої враження: дуже порадувало те, що люди вміють сприймати критику. На мою думку цього разу Ви були більш відвертими, що без сумніву радує. Справді, особисто я безмежно вдячна людям які вказували на мої помилки. Також до мене завітала одина читачка в рамках марафону, за що я дякую пані Олені Когут. Також дякую  пані Олені Блашкун, вона мені підсказала те, що я довго шукала.

Тепер до моєї трійки фаворитів:

1.Макс. Страшно красивий Влада Калина. Люблю я брутальних хлопців та дівчат – запальничок, таких як Настя.Сюжет дорослий, що дуже радує, розбавлений криміналом та гумором. Незнаю як там далі буде, але я прочитала всі наявні сторінки і я у захваті.

2.Пристрасть чи любов.Натіко Маер(NAtIKO).Історія Яни та Олега, мені дуже сподобалась, адже в наш час це актуально. Живі герої, Яна так взагалі, тягне цілу сім’ю на плечах.

3. Кристина Асецька Перевтілення та Поміж трьох вогнів Маргарита Одран. Ну не змогла я вибрати. Адже  мені сподобалось і перевтілення хлопця в кота. А пройти повз такох вогняної назви взагалі нереально!

Ось такі в мене фаворити! Дякую, чекаю на Ваші враження та Вашу трійку фаворитів!

Наші лідери:

Вісім бажань Влада Холод     3

Макс. Страшно красивий Влада Калина     1

Спадкоємці Ангеліна Янг   2

Кристина Асецька Перевтілення 2

 

 

Оригінал статті на Букнет: Кінець другого туру та мої фаворити!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"