Кінець другого туру та мої фаворити!

Кінець другого туру та мої фаворити!

Кінець другого туру та мої фаворити!

 

В першу чергу хочу подякувати всім учасникам марафону!

 Мої враження: дуже порадувало те, що люди вміють сприймати критику. На мою думку цього разу Ви були більш відвертими, що без сумніву радує. Справді, особисто я безмежно вдячна людям які вказували на мої помилки. Також до мене завітала одина читачка в рамках марафону, за що я дякую пані Олені Когут. Також дякую  пані Олені Блашкун, вона мені підсказала те, що я довго шукала.

Тепер до моєї трійки фаворитів:

1.Макс. Страшно красивий Влада Калина. Люблю я брутальних хлопців та дівчат – запальничок, таких як Настя.Сюжет дорослий, що дуже радує, розбавлений криміналом та гумором. Незнаю як там далі буде, але я прочитала всі наявні сторінки і я у захваті.

2.Пристрасть чи любов.Натіко Маер(NAtIKO).Історія Яни та Олега, мені дуже сподобалась, адже в наш час це актуально. Живі герої, Яна так взагалі, тягне цілу сім’ю на плечах.

3. Кристина Асецька Перевтілення та Поміж трьох вогнів Маргарита Одран. Ну не змогла я вибрати. Адже  мені сподобалось і перевтілення хлопця в кота. А пройти повз такох вогняної назви взагалі нереально!

Ось такі в мене фаворити! Дякую, чекаю на Ваші враження та Вашу трійку фаворитів!

Наші лідери:

Вісім бажань Влада Холод     3

Макс. Страшно красивий Влада Калина     1

Спадкоємці Ангеліна Янг   2

Кристина Асецька Перевтілення 2

 

 

Оригінал статті на Букнет: Кінець другого туру та мої фаворити!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"