Кінець другого туру та мої фаворити!

Кінець другого туру та мої фаворити!

Кінець другого туру та мої фаворити!

 

В першу чергу хочу подякувати всім учасникам марафону!

 Мої враження: дуже порадувало те, що люди вміють сприймати критику. На мою думку цього разу Ви були більш відвертими, що без сумніву радує. Справді, особисто я безмежно вдячна людям які вказували на мої помилки. Також до мене завітала одина читачка в рамках марафону, за що я дякую пані Олені Когут. Також дякую  пані Олені Блашкун, вона мені підсказала те, що я довго шукала.

Тепер до моєї трійки фаворитів:

1.Макс. Страшно красивий Влада Калина. Люблю я брутальних хлопців та дівчат – запальничок, таких як Настя.Сюжет дорослий, що дуже радує, розбавлений криміналом та гумором. Незнаю як там далі буде, але я прочитала всі наявні сторінки і я у захваті.

2.Пристрасть чи любов.Натіко Маер(NAtIKO).Історія Яни та Олега, мені дуже сподобалась, адже в наш час це актуально. Живі герої, Яна так взагалі, тягне цілу сім’ю на плечах.

3. Кристина Асецька Перевтілення та Поміж трьох вогнів Маргарита Одран. Ну не змогла я вибрати. Адже  мені сподобалось і перевтілення хлопця в кота. А пройти повз такох вогняної назви взагалі нереально!

Ось такі в мене фаворити! Дякую, чекаю на Ваші враження та Вашу трійку фаворитів!

Наші лідери:

Вісім бажань Влада Холод     3

Макс. Страшно красивий Влада Калина     1

Спадкоємці Ангеліна Янг   2

Кристина Асецька Перевтілення 2

 

 

Оригінал статті на Букнет: Кінець другого туру та мої фаворити!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Чеська книжкова виставка «Світ книги»: Зобов’язуємося підтримувати українську літературу

Міжнародна книжкова виставка «Світ книги» висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk у Харкові. Заяву опублікували на її фейсбук-сторінці.

«Ми добре знаємо, наскільки важливими для наших

В Україні започаткували видавництво Kovyla Publishing

В Україні заснували видавництво англомовних електронних книжок про Україну – Kovyla Publishing. Про це Читомо повідомили засновники видавництва.
Запустила Kovyla Publishing команда, яка

В Україні запустили бібліотеку електронних книжок англійською

Український застосунок для читання Librarius спільно із Мінцифрою запустили онлайн-бібліотеку англійською мовою FutuLib. Про це Читомо повідомили у Librarius.
Застосунок розробили спіль

Дублінська літературна премія оголосила лавреатів 2024 року

Румунський письменник Мірча Картереску та американський перекладач Шон Коттер стали переможцями Дублінської літературної премії 2024 року за роман «Соленоїд». Про це повідомили на сайті

Видавці ЄС: Розширюємо співпрацю з українськими колегами

Федерація європейських видавців висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk 23 травня у Харкові. Про це повідомили на сайті федерації.
Федерація європейських видавців вислови

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"