Кількість пошкоджених чи зруйнованих росією бібліотек зросла до 56

Кількість пошкоджених чи зруйнованих росією бібліотек зросла до 56

56 українських бібліотек пошкоджені чи зруйновані внаслідок російсько-української війни. Про це повідомили у звіті Українського інституту книги, опублікованому на офіційному сайті інституту.

Серед опитаних майже 3 тисяч бібліотек у безпеці перебувають 2616, відносній безпеці — 264. Через  бойові дії, що тривають, під загрозою опинилися 12 книгозбірень.

 

62 бібліотеки або перебувають в режимі простою, або розташовані на окупованих територіях, де ведуться активні бойові дії.

 

Матеріально-технічне забезпечення вдалося зберегти 2843 бібліотекам, решта 56 з опитаних — повністю зруйновані чи пошкоджені.

 

82 книгозбірні зупинили свою діяльність через повномасштабну війну, іще 25 працюють частково.

 

 

154 бібліотеки України потребують допомоги зі збереженням електронних фондів. Водночас тут ідеться здебільшого про книгозбірні, розташовані на Заході України, тож допомога потрібна на випередження.

 

1560 бібліотек потребують поповнення фондів сучасною українською літературою, серед інших потреб — покращення матеріально-технічного стану (525), ремонт (174), збереження фонду (9).

 

Окрім того, 1466 книгозбірні почало відвідувати менше людей. У 441 бібліотеці напротивагу кількість відвідувачів стала більшою, аніж до початку повномасштабної війни. 

 

Як повідомлялося, для відновлення пошкоджених бібліотек у Чернігові та Харкові потрібно 133 мільйони гривень.

 

 

Чільний колаж: Суспільне

Оригінал статті на Suspilne: Кількість пошкоджених чи зруйнованих росією бібліотек зросла до 56

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"