Кілька слів читачам
Кілька слів читачам
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Знаю, що мене давно не було. Я тут, в Україні, вдома. Схвильована стурбована й розгублена. Повністю випала з колії й не знаю, як повернутися. Але я намагатимуся. Обіцяю.
Вперше це світле свято Великодня не таке радісне, як зазвичай. Наша країна, мов мінне поле. Але все, що нас не вбило, мусить зробити сильнішими. Вірю: вистоїмо, переможемо!
Нагадую, що для читання доступно декілька безкоштовних книг. А також завтра діятиме знижка на всі інші мої історії. Ну а скоро, маю надію, стартуватиме нова історія. До нових зустрічей!
З любов’ю ваша Юліанна
Оригінал статті на Букнет: Кілька слів читачам
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.