Кілька слів про плани на другий семестр!
![Кілька слів про плани на другий семестр! Кілька слів про плани на другий семестр!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1595846705_5915251.jpg)
Кілька слів про плани на другий семестр!
Друзі, читачі, автори!
Окрім зазначеного роману я почав писати емоційний детектив-трилер “БАБАЙ”. Оскільки він також має своїх симпатиків і групу підтримки, я докладу всіх сил, аби зробити його до фіналу не менш інтригуючим. Хоч всі сили зосередив на конкурсних книгах, даю чесне слово найближчним часом дописати цей твір і пришвидшити публікацію. Буде цікаво, і буде нова обкладинка.
Щодо роману, який єдиний у моєму доробку на історичну тематику – “ДІТИ ГРОМУ”. Він має поціновувачів і легко читається, але прошу розуміння – його я не планую писати швидко і коротко. Попереду багато цікавих розділів, у яких розповідається про боротьбу після смерті Інгвара, і весною я допишу останню частину, де йтиме мова про похід Ольги на Іскоростень. Хоч поки ним я жертвую заради конкурсних романів, прошу не покидати цей твір – раз на три-чотири дні будуть гарантовані оновлення, бо я завжди пишу з гандикапом вперед, і публікую тільки з кількома готовими розділами на руках. Обіцяю в березні нову обкладинку та багато небезпечних пригод. Фіналу чекати довго, але інколи цим займаються не тільки заради кінця, а й заради задоволення у процесі.
Інтригою вкриті, на даний момент, коротке оповідання про забобони сучасного суспільства, яке я ризикну опублікувати після фіналу “Святої Землі”. Воно вже написане – називається “Побічна дія”. Буде коротко, зате саркастично та цікаво до останнього рядка. Після його виходу почну публікувати чергове творіння на конкурс, бо в умовах сказано, що автор може й два романи представити, а в мене саме загубилася цікава ідея у блокноті. Терміни стислі, та Влада Холод підтвердить, що нема межі для автора, коли є бажання писати. Буде не менш цікаво, ніж у символах.
І найголовніше! Зараз прошу всіх підтримати моє найкоханіше творіння цієї зими, роман “ТЕМНІ СИМВОЛИ”. Він цікавий і триматиме у напрузі. Плюс, переходжу на режим публікації “кожен другий день!”. Сюжет загострюватиметься, будуть постійні загадки, підозри, моторошні герої, таємниці та відкриття, параноя та містика. Жоден розділ не дасть знудитися. Нехай мене простять ортодоксальні автори, але я ризикну навіть трішки закоханості додати у цей роман, хоч то мені не пасує по амплуа… Запрошую всіх, хто ще не читав, і навіть додам посилання в описі…
Оригінал статті на Букнет: Кілька слів про плани на другий семестр!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.