Кілька порад до буктрейлерів

Кілька порад до буктрейлерів

Кілька порад до буктрейлерів

Мабуть, що таке буктрейлер, та з чим його їдять, знає вже кожен автор. Але вирішила поділитися своїм досвідом. Може, поради будуть комусь корисними. Більш того, робити відосики – то моє хобі J

Нам треба знайти персонажів. Це може бути просто задані в Гуглі дівчина з довгою косою, красень хлопець, або відома особистість. Хто не знає, як з ютубу качати, підказую: В командній строці перед словом «youtube» вставляємо «ss». Тепер будь-яке відео можна закачувати без додаткових програм.

Щоб гармонійно виглядав буктрейлер, підбираємо дії персонажів та сцени, які відповідають вашому твору. Чим більше підберете фрагментів, тим краще. Придивіться до моментів, які будуть там вказані. Наприклад, де відбуваються дії, про що йде мова, яке середовище навкруги.

Після цього підбираємо музику. Вона повинна не лише підходити під характер твору, а й не мати авторських прав, за які Ютуб по голівці не погладить, оце правда 100 процентів, можете спитати в будь-якого ютубера J. Тому, щоб не виникало проблем, бо деякі автори можуть наполягти на видаленні вашого відео, качаємо те, що можна. В самому Ютубі є фонотека. Заходьте туди через творчу студію, вводьте жанр та настрій й обирайте. Це найнебеспечніше.

Є й інші варіанти, але це підходить для тих, хто робить багато відео.

Отож, коли в нас є відосики та музика, настає час магії. Для цього підходить будь-який відеоредактор. Дуже крутий з безліччю функцій мати не обов’язково.  

Склеюємо відеоматеріал, придивляючись до розміру кожного фрагменту, щоб потім не стрибала картинка, не змінювався розмір екрану й не з’являлись чорні полоси на екрані. Для цього користуємось обрізкою конкретного епізоду.

Також можна додати кілька спецефектів. Але пам’ятаємо, що вони – це прикраса і її не повинно бути забагато.

Буктрейлер – це така собі відеопрезентація вашого твору. Вона повинна бути не довгою та яскравою. Не треба довго тримати один, той самий кадр. За перші 10 секунд він повинен змінитися хоча б 3 рази, а краще – 5. Це заінтригує глядача.

Тривалість буктрейлеру, також, повинна бути невеличкою. Десь до 2 хвилин.

Якщо ви вже виставили твір на Ютуб, кинули посилання свого буктрейлеру та помітили, що на відео є щось зайве, в редакторі самого Ютубу можна це зайве замилити. Це просто зробити через творчу студію.

Сподіваюсь, комусь мої поради стануть у нагоді. Може комусь є що додати, або запитати, пишіть 😉

Під шумок, залишу свій буктрейлер.

Гарного вечора!
 

 

Оригінал статті на Букнет: Кілька порад до буктрейлерів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Очолити Українську асоціацію видавців і книгорозповсюджувачів може Артем Біденко

Колишній держсекретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко ймовірно стане президентом Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів (УАВК). Про це стало відомо з в

Російські письменники принижували українців століттями

Зневажливо висловлювалися про українців у своїх творах Пушкін, Тургенєв, Чехов, Короленко, Ільф і Петров, Булгаков та інші.
Як інформує УМ, про це говориться в досліджені SPRAVDI оприлюдненому в соцмереж

У Львові хочуть перейменувати вулицю на честь Вікторії Амеліної

У Львові пропонують перейменувати вулицю Аральську на честь української письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомляється на телеграм-каналі «Деколонізація.Україна».
Команда проєкту

Шевченківський комітет розпочав приймання заявок на 2025 рік

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка оголосив про початок приймання літературно-мистецьких творів. Про це повідомили на офіційному сайті Комітету.
Заявки приймают

Вийшов друкований журнал про культуру й повсякдення Дніпра «Поміж»

В Україні створили друкований журнал «Поміж» про Дніпро та навколо від однойменного незалежного онлайнового видання. Про це повідомила команда медіа на інстаграм-сторінці.
Видання присв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"