Кілька порад до буктрейлерів

Кілька порад до буктрейлерів

Кілька порад до буктрейлерів

Мабуть, що таке буктрейлер, та з чим його їдять, знає вже кожен автор. Але вирішила поділитися своїм досвідом. Може, поради будуть комусь корисними. Більш того, робити відосики – то моє хобі J

Нам треба знайти персонажів. Це може бути просто задані в Гуглі дівчина з довгою косою, красень хлопець, або відома особистість. Хто не знає, як з ютубу качати, підказую: В командній строці перед словом «youtube» вставляємо «ss». Тепер будь-яке відео можна закачувати без додаткових програм.

Щоб гармонійно виглядав буктрейлер, підбираємо дії персонажів та сцени, які відповідають вашому твору. Чим більше підберете фрагментів, тим краще. Придивіться до моментів, які будуть там вказані. Наприклад, де відбуваються дії, про що йде мова, яке середовище навкруги.

Після цього підбираємо музику. Вона повинна не лише підходити під характер твору, а й не мати авторських прав, за які Ютуб по голівці не погладить, оце правда 100 процентів, можете спитати в будь-якого ютубера J. Тому, щоб не виникало проблем, бо деякі автори можуть наполягти на видаленні вашого відео, качаємо те, що можна. В самому Ютубі є фонотека. Заходьте туди через творчу студію, вводьте жанр та настрій й обирайте. Це найнебеспечніше.

Є й інші варіанти, але це підходить для тих, хто робить багато відео.

Отож, коли в нас є відосики та музика, настає час магії. Для цього підходить будь-який відеоредактор. Дуже крутий з безліччю функцій мати не обов’язково.  

Склеюємо відеоматеріал, придивляючись до розміру кожного фрагменту, щоб потім не стрибала картинка, не змінювався розмір екрану й не з’являлись чорні полоси на екрані. Для цього користуємось обрізкою конкретного епізоду.

Також можна додати кілька спецефектів. Але пам’ятаємо, що вони – це прикраса і її не повинно бути забагато.

Буктрейлер – це така собі відеопрезентація вашого твору. Вона повинна бути не довгою та яскравою. Не треба довго тримати один, той самий кадр. За перші 10 секунд він повинен змінитися хоча б 3 рази, а краще – 5. Це заінтригує глядача.

Тривалість буктрейлеру, також, повинна бути невеличкою. Десь до 2 хвилин.

Якщо ви вже виставили твір на Ютуб, кинули посилання свого буктрейлеру та помітили, що на відео є щось зайве, в редакторі самого Ютубу можна це зайве замилити. Це просто зробити через творчу студію.

Сподіваюсь, комусь мої поради стануть у нагоді. Може комусь є що додати, або запитати, пишіть 😉

Під шумок, залишу свій буктрейлер.

Гарного вечора!
 

 

Оригінал статті на Букнет: Кілька порад до буктрейлерів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"