Кіберпанковий дебют. Книга «сектори 2134»

Кіберпанковий дебют. Книга «сектори 2134»
Якщо чесно, чуваки та чувакині, я планував дебютувати з фентезі, цей жанр мені ближче. Проте світом керує доля. Автор Angelnik захопив мене своїм твором «Тринадцятий рівень». Я ні секунди не сумнівався, нагороджуючи цього прекрасного та талановитого чоловіка Срібним пером.
Я людина проста. Якщо голодний — їм гречку з пармезаном. Якщо голодний до фантастики — пишу кіберпанк. Що це за жанр такий “кіберпанк” ви можете ознайомитися в древньому блозі на Букнет.
Книга «Сектори 2134» мала б колись з’явитися на Букнет(а краще на полицях книгарень). Нещодавно я завершив «Сходження принца свободи» на 800 000 тисяч знаків. Це зайняло майже вісім місяців. А оскільки Букнет рекомендує публікувати поступово вирішив розпочати з меншої історії. Сподіваюся не менш цікавої для читача.
P.S.
Іронічно, що я планував підкріпити момент публікації книги блогом з рекомендацією «Тринадцятого рівня» і в цей день адміністрація Букнет викотила блог на тему рекомендацій 🙂 Одразу висловлю думку, що не згоден з позицією адміністрації, хоча вони пояснили чому вважають неприйнятною таку поведінку деяких авторів.
Нестору та Ліні до рук потрапила надзвичайно цінна технологія, яка може змінити світ. Проте жадібні корпорації не бажають змиритися з втратою. Вороги підступні й жорстокі, вони не зупиняться ні перед чим. З кожним днем протистояння у Ліни та Нестора все менше шансів на виживання.
Лінк на книгу «Сектори 2134»
Дякую за увагу й приємного читання! 😉
Оригінал статті на Букнет: Кіберпанковий дебют. Книга «сектори 2134»
Блог
Поетична збірка Галини Крук — у лонглисті премії американського ПЕНУ номінацію «Перекладна поезія» премії PEN America Literary Awards увійшла збірка Галини Крук Lost in Living. Про це повідомили на офіційному сайті американського ПЕН-клубу.
Збірка Lost
Серед 16 фіналістів премії «Підприємець року 2025» — двоє генеральних директорів українських видавництв. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку премії потрапили гене
«Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське музичне переплетення». Захід відкрив слухачам дивовижний світ української поліфонії XVII століття, гармонійно поєднаної з бароковими танцями зі шведс
Які 20 українських видавництв випустили найбільше книжок у 2024 роціУ 2024 році 742 видавництва надіслали обов’язкові примірники своїх видань до Книжкової палати України. Про це повідомила Книжкова палата України у відповідь на інформаційний запит Читом
Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від університету СШААмериканський письменник українського походження Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від видання Great River Review та університету Міннесоти. Про це Читомо по
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.