Кіану Рівз видасть книжку на основі своїх коміксів

Кіану Рівз видасть книжку на основі своїх коміксів

Канадський актор Кіану Рівз у 2024 році опублікує перший роман The Book of Elsewhere на основі свого коміксу BRZRKR. 

Текст для видання Рівз готуватиме у співпраці з британським письменником Чайною М’євіллем. Книжка матиме назву The Book of Elsewhere («Книжка того, що деінде») і розповідатиме про безсмертного воїна, який подорожує по тисячоліттях, щоб зрозуміти причину свого безкінечного довголіття.

 

«Чайна зробив саме те, на що я сподівався — він прийшов із чіткою архітектурою для історії, з розумінням того, що робити зі світом BRZRKR, світом, який я так люблю. Я був у захваті від його бачення. Для мене велика честь бути частиною цього процесу співпраці», — сказав Рівз про свого співавтора.

 

 

«Іноді найкращі ігри — це ті, у які ви граєте чужими іграшками. Для мене було честю, коли Кіану запросив мене до співпраці. Але я не міг і передбачити, наскільки він буде щедрим на іграшки, які так довго створював», — сказав М’євіль про співпрацю, апелюючи до світу коміксу BRZRKR.

 

Книжку надрукує одне з найвідоміших британських видавництв Penguin Random House. Вона має вийти у липні 2024 року.

 

«Кіану Рівз і Чайна М’євіль — це мрія про співробітництво. Обидва — майстерні оповідачі, які десятиліттями захоплювали, дивували й завойовували серця й уми глядачів і читачів», — сказав Бен Брусі, видавничий директор у Del Rey, підрозділі видавництва Penguin Random House, що опублікує роман у Великій Британії.

BRZRKR — серія коміксів та графічних романів від Кіану Рівза, створена у співпраці зі співавтором бестселерів New York Times Меттом Кіндтом та художниками Роном Гарні, Біллом Крабтрі та Клемом Робінсом.

 

«Чоловік, відомий лише як Берзеркер, — напівсмертний і напівбог, проклятий і змушений до насильства… навіть до пожертви своїм розумом. Але після столітніх блукань світом Берзеркер, можливо, нарешті знайшов притулок — працюючи на уряд США, він бере участь у битвах, надто жорстоких і небезпечних для будь-кого іншого. В обмін на це Берзеркер отримає єдине, чого він прагне — правду про своє нескінченне, просякнуте кров’ю існування… і про те, як йому покласти цьому край», — ідеться в анотації.

 

Чайна Том М’євіль — британський письменник-фантаст, засновник новітнього напряму фантастичної літератури, так званого «нового химерного фентезі».

 

Як повідомлялося, раніше про намір видати збірку поезія повідомляла Меган Фокс.

 

 

Джерело: The Guardian

Зображення: kickstarter.com, Del Rey Books/Penguin Random House

Оригінал статті на Suspilne: Кіану Рівз видасть книжку на основі своїх коміксів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"