Курков: «Путін убив не тільки російську мову, але й культуру» (відео)

Курков: «Путін убив не тільки російську мову, але й культуру» (відео)

Андрій Курков – письменник, журналіст, кіносценарист. Єдиний письменник країн пострадянського простору, чиї книжки потрапили в топ-10 європейських бестселерів.

На початку 2005 року Андрій Курков став персоною нон-грата в росії, через те, що підтримав Помаранчеву революцію і висловлювався проти офіційної політики росії та її втручання у перебіг виборів президента в Україні 2004 року.

Зараз активно їздить Європою і США та інформує іноземних видавців та читачів про війну в Україні.

У відвертій розмові зі Світланою Леонтьєвою Андрій Курков розповів про те, як не міг писати після повномасштабного вторгнення і коли нарешті відновив роботу.

Також пригадав останню зустріч із письменницею Вікторією Амеліною, яка отримала смертельні поранення після удару російськими ракетами по ресторану в Краматорську.

А ще поділився враженнями про те, як світ зараз відкриває для себе Україну. І чому вважає, що війна України з росією для американців найлегша для розуміння серед усіх воєн, які відбувалися в світі за останні двадцять років.

Дивіться програму «Точка опори» просто зараз.

Телеканал ДІМ

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Курков: «Путін убив не тільки російську мову, але й культуру» (відео)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

У Києві вітрини закликають слухати реґі-альбом на вірші Григорія Сковороди

Маркетплейс українських брендів «Всі. Свої»  разом із Харківським літературним музеєм презентували вітрини до дня народження українського мислителя Григорія Сковороди. Про це Читомо пов

Найкращі дитячі книжки 2023 року за версіями літературних критиків і читачів

2023 рік у дитячій літературі направду здивував: попри найпесимістичніші економічні прогнози та не найкращу статистику, галузь раптово зміцніла в інших аспектах. У чому саме та на які к

Американський словник назвав головне слово 2023 року

Укладачі американського словника Merriam Webster обрали головним словом 2023 року «автентичний» (authentic). Про це повідомили на сайті словника.
«Це термін про те, що ми думаємо, пишем

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"