Купка банальностей

Купка банальностей

Купка банальностей

Слава Україні!

Мушу поділитися ушкваром від моєї бабці. Учора, коли зайшла мова про дітей, зятів та навчання, вона сказонула таке, що я уже другий день регочу: «Я віддала вчену дівку за засраного тракториста, то який ще посаг мушу давати». Це у неї вигулькнула така реакція, коли тато спробував прикольнутися з табуну корів, які вона колись тримала, але за донькою корови не дала. Хто засраний тракторист, гадаю, зрозуміло. Мій бідний чоловік тихенько змився з перед її очей, щоб також не прилетіло.

Отож, усім вченим дівкам цієї платформи, мій палкий привіт. Цінуйте себе, а ні, то направлю на курси підвищення самооцінки до своєї бабці))

А тепер про банальне.

Учора мій експеримент під назвою «Еротичний етюд» було закінчено. Я мудрувала над ним цілісінький рік. Ще перед початком викладу історії Танкіста, мріяла написати невеличку збірку цікавих еротичних історій, почутих від дуже особливої жінки з Харкова. Наші шляхи перетнулися випадково, але її погляди на життя, чоловіків, стосунки між статтями, гендерні спотикачки – сильно вразили. За такими людьми тягнешся. Вони однозначно збагатять світогляд усіх, хто з ними перетнеться на перехресті доль.

Для чого я це написала? Ні, не тому, щоб відбілити себе в очах читачів, просто описаний в книзі досвід не мій. Мені ще вчитися і вчитися… А експериментувати ще більше))

Книга абсолютно безкоштовна. Я мрію колись написати на основі цих коротеньких етюдів повноцінну книгу. Зрештою, якщо працювати над мрією, то вона обов’язково збудеться.

          Хочу відмітити усі ті аплодисменти, які отримала обкладинка до етюдів. Моя чарівниця, Дар’я Новицька, втілила те, на що я навіть не сподівалася. Хай приймає мої уклінні подяки. Результат перевершив усі сподівання.

Світлина для вас, бо це мистецтво в його чистому вигляді.

         І, звісно ж, не можу не згадати про « Жодних правил». У п’ятницю я закриваю цей гештальт також. Потім випускаю пар, чекаю, що принесе мені золотокоса осінь, і беруся за нового хлопця.

            Бажаю усім виключно гарних новин. Особисто я кайфувала під феєрверки, які сьогодні спозаранку влаштували ЗСУ. Браво хлопцям! Завдяки їм, ми тут можемо метушитися у своїх фантазіях.

(Усі назви клікабельні)

Оригінал статті на Букнет: Купка банальностей

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"