Купка банальностей

Купка банальностей

Купка банальностей

Слава Україні!

Мушу поділитися ушкваром від моєї бабці. Учора, коли зайшла мова про дітей, зятів та навчання, вона сказонула таке, що я уже другий день регочу: «Я віддала вчену дівку за засраного тракториста, то який ще посаг мушу давати». Це у неї вигулькнула така реакція, коли тато спробував прикольнутися з табуну корів, які вона колись тримала, але за донькою корови не дала. Хто засраний тракторист, гадаю, зрозуміло. Мій бідний чоловік тихенько змився з перед її очей, щоб також не прилетіло.

Отож, усім вченим дівкам цієї платформи, мій палкий привіт. Цінуйте себе, а ні, то направлю на курси підвищення самооцінки до своєї бабці))

А тепер про банальне.

Учора мій експеримент під назвою «Еротичний етюд» було закінчено. Я мудрувала над ним цілісінький рік. Ще перед початком викладу історії Танкіста, мріяла написати невеличку збірку цікавих еротичних історій, почутих від дуже особливої жінки з Харкова. Наші шляхи перетнулися випадково, але її погляди на життя, чоловіків, стосунки між статтями, гендерні спотикачки – сильно вразили. За такими людьми тягнешся. Вони однозначно збагатять світогляд усіх, хто з ними перетнеться на перехресті доль.

Для чого я це написала? Ні, не тому, щоб відбілити себе в очах читачів, просто описаний в книзі досвід не мій. Мені ще вчитися і вчитися… А експериментувати ще більше))

Книга абсолютно безкоштовна. Я мрію колись написати на основі цих коротеньких етюдів повноцінну книгу. Зрештою, якщо працювати над мрією, то вона обов’язково збудеться.

          Хочу відмітити усі ті аплодисменти, які отримала обкладинка до етюдів. Моя чарівниця, Дар’я Новицька, втілила те, на що я навіть не сподівалася. Хай приймає мої уклінні подяки. Результат перевершив усі сподівання.

Світлина для вас, бо це мистецтво в його чистому вигляді.

         І, звісно ж, не можу не згадати про « Жодних правил». У п’ятницю я закриваю цей гештальт також. Потім випускаю пар, чекаю, що принесе мені золотокоса осінь, і беруся за нового хлопця.

            Бажаю усім виключно гарних новин. Особисто я кайфувала під феєрверки, які сьогодні спозаранку влаштували ЗСУ. Браво хлопцям! Завдяки їм, ми тут можемо метушитися у своїх фантазіях.

(Усі назви клікабельні)

Оригінал статті на Букнет: Купка банальностей

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія «Своя полиця» оголосила переможців

Книжкова премія для сучасної жанрової української літератури «Своя полиця» оголосила переможців у сімох номінаціях. Про це Читомо повідомили у мережі «Книгарня «Є», що організовує премі

«Видала громада»: Заснували платформу для друку книжок авторів-початківців

В Україні створили краудфандингову платформу, що дозволятиме авторам-початківцям друкувати дебютні книжки коштом благодійників. Про це засновники проєкту «Видала громада» повідомили в і

Оголосили номінанток премії Women in Arts-2024

Оголосили фіналісток премії Women in Arts у семи номінаціях. Про це повідомили на сайті премії.
У 2024 на здобуття премії в категорії «Література» номінували:
 

поетку, морську піхотин

Кейс BookChef: Vivat, Yakaboo не продають книжки, а КСД і «Книгарня «Є» повернули їх в асортимент

Після оприлюднення розслідування про зв’язки низки українських книжкових бізнесів з росією українські книжкові мережі відмовилися розповсюджувати книжки видавництва BookChef. Нещодавно

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"