Купка банальностей
Купка банальностей
Слава Україні!
Мушу поділитися ушкваром від моєї бабці. Учора, коли зайшла мова про дітей, зятів та навчання, вона сказонула таке, що я уже другий день регочу: «Я віддала вчену дівку за засраного тракториста, то який ще посаг мушу давати». Це у неї вигулькнула така реакція, коли тато спробував прикольнутися з табуну корів, які вона колись тримала, але за донькою корови не дала. Хто засраний тракторист, гадаю, зрозуміло. Мій бідний чоловік тихенько змився з перед її очей, щоб також не прилетіло.
Отож, усім вченим дівкам цієї платформи, мій палкий привіт. Цінуйте себе, а ні, то направлю на курси підвищення самооцінки до своєї бабці))
А тепер про банальне.
Учора мій експеримент під назвою «Еротичний етюд» було закінчено. Я мудрувала над ним цілісінький рік. Ще перед початком викладу історії Танкіста, мріяла написати невеличку збірку цікавих еротичних історій, почутих від дуже особливої жінки з Харкова. Наші шляхи перетнулися випадково, але її погляди на життя, чоловіків, стосунки між статтями, гендерні спотикачки – сильно вразили. За такими людьми тягнешся. Вони однозначно збагатять світогляд усіх, хто з ними перетнеться на перехресті доль.
Для чого я це написала? Ні, не тому, щоб відбілити себе в очах читачів, просто описаний в книзі досвід не мій. Мені ще вчитися і вчитися… А експериментувати ще більше))
Книга абсолютно безкоштовна. Я мрію колись написати на основі цих коротеньких етюдів повноцінну книгу. Зрештою, якщо працювати над мрією, то вона обов’язково збудеться.
Хочу відмітити усі ті аплодисменти, які отримала обкладинка до етюдів. Моя чарівниця, Дар’я Новицька, втілила те, на що я навіть не сподівалася. Хай приймає мої уклінні подяки. Результат перевершив усі сподівання.
Світлина для вас, бо це мистецтво в його чистому вигляді.
І, звісно ж, не можу не згадати про « Жодних правил». У п’ятницю я закриваю цей гештальт також. Потім випускаю пар, чекаю, що принесе мені золотокоса осінь, і беруся за нового хлопця.
Бажаю усім виключно гарних новин. Особисто я кайфувала під феєрверки, які сьогодні спозаранку влаштували ЗСУ. Браво хлопцям! Завдяки їм, ми тут можемо метушитися у своїх фантазіях.
(Усі назви клікабельні)
Оригінал статті на Букнет: Купка банальностей
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.