Куди я зник і чого чекати далі?
![Куди я зник і чого чекати далі? Куди я зник і чого чекати далі?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1618581595_8300999.jpg)
Куди я зник і чого чекати далі?
Доброго вечора всім!
Але все ж таки, як це часом відбувається, ідея просто стріляє в голову та надихає на нові звершення. Зараз я зайнятий написанням нової книги (детектив + любовний роман), яку проробляю до деталей, намагаючись викластися на максимум.
Можливо, коли буде готова обкладинка, я почну викладати її в процесі. А може, все ж таки закінчу для початку, а потім викладатиму. Час покаже.
Одне можу сказати точно – називатиметься вона “Шибениця”
Після того, як вона буде дописана й викладена, я, скоріше за все, закінчу свою кар’єру письменника, яка так і не розпочалася. Або принаймні спробую. Думаю, складно кинути те, що виходить у тебе найкраще. Час покаже.
Всім дякую за увагу та гарного вечора! Ще побачимось 😉
Оригінал статті на Букнет: Куди я зник і чого чекати далі?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.