Куди піти на Книжковому Арсеналі з дітьми: події та майстер-класи

Куди піти на Книжковому Арсеналі з дітьми: події та майстер-класи

З 23 по 27 червня в Києві відбудеться десятий, ювілейний “Книжковий Арсенал”. Традиційно організатори та видавці підготували потужну програму для дітей та підлітків. Розповідаємо, які події та майстер-класи варто відвідати.

Містична гра-мандрівка за книжкою Тетяни Стрижевської “Химерний Київ”

Видавництво “Портал” спільно з Національною бібліотекою України для дітей підготували особливу програму для маленьких і великих шукачів пригод.

Ваші діти обожнюють пригоди, таємниці та загадкові розповіді? Тут їх познайомлять із найзагадковішими локаціями Києва і повідають купу страшно-таємничих історій.

Час та місце: Четвер, 24 червня, 10:30 – 11:15. Дитяча сцена.

Квест-розмова “Місія (не)здійсненна: порятунок ведмедів. Чому права тварин – це теж важливо?

Куди піти на Книжковому Арсеналі з дітьми: події та майстер-класи

Ігор Николин, директор “Ведмежий притулок “Домажир” розкаже про великий порятунок ведмедів. Я і Марія Шевченко про створення книжки “Місія “Порятунок”: ведмеді”, а модерувати цю бесіду буде Марина Данилюк-Ярмолаєва.

Час та місце: Четвер, 24 червня, 18:00 – 18:45. Дитяча сцена.

Майстер-клас для підлітків зі створення коміксів

В межах кураторської програми Teenside литовська карикатуристка Мігле Анушаускайте поділиться своїм досвідом з українськими підлітками.

Час та місце: Субота, 26 червня, 12:30 – 13:15. Дитяча сцена.

Інтерактивна презентація книжки Сари Галл “Як розуміти мистецтво”

Куди піти на Книжковому Арсеналі з дітьми: події та майстер-класи

Як прищепити дитині любов до мистецтва? Як роздивлятися картини і зрозуміти їхню цінність? Хто такі митці і як вони працюють? Що таке абстракціонізм і як його розуміти? Чому витвори мистецтва бувають надто маленькими, надто великими, або дуже яскравими чи геть непомітними. Відповіді на всі ці питання можна знайти у книжці Сари Галл і частину відповідей можна буде дізнатися під час презентації.

Час та місце: Субота, 26 червня, 14:30 – 15:15. Дитяча сцена.

Перформанс “Живі письменники. Спільна історія”

Посібник та відео проєкту “Живі письменники” для учнів молодшої школи вже понад рік використовують батьки та вчителі. Під час Книжкового арсеналу у ваших дітей буде можливість долучитися до спілкування з провідними українськими авторами наживо.

Час та місце: Неділя, 27 червня, 11:30 – 12:15. Дитяча сцена.

Вікторина для підлітків “Як це влаштовано?”

Куди піти на Книжковому Арсеналі з дітьми: події та майстер-класи

Уже за лічені дні юні читачі зможуть взяти участь у цікавезній вікторині, перевірити свої знання та виграти подарунки.

Авторки Марина Кафтан, Анастасія Левкова, Галина Глодзь, Діана Житня-Кебас підготували питання-пастки. Відповіді на них заховані у наукпоп-виданнях “Порталу”, що входять до серії “Як це влаштовано?”

Час та місце: Неділя, 27 червня, 16:30 – 17:15. Дитяча сцена.

Ознайомитися з повною програмою можна на сайті фестивалю.

Що відомо

  • “Книжковий Арсенал” заснований Мистецьким Арсеналом у 2011 році. Це щорічна інтелектуальна подія, де взаємодіють книжкова, літературна, візуальна, музична та театральна галузі.
  • За 10 років Книжковий Арсенал відвідали понад пів тисячі письменників, поетів, філософів, дизайнерів, ілюстраторів та експертів видавничої справи з понад пів сотні країн світу
  • Ювілейний “Книжковий Арсенал” пройде під фокус темою “Оптимісти скептики”.
  • Починаючи з 2017 Книжковий Арсенал обирає фокус-тему: “Сміх. Страх. Сила” стала першою темою, а її кураторкою – Тетяна Терен. У 2018 році – “Проєкт майбутнього”, в 2019 – “Сусідство: відкрите питання”. Кураторкою фокусних тем обидвох років була Віра Балдинюк.

Оригінал статті на Читомо: Куди піти на Книжковому Арсеналі з дітьми: події та майстер-класи

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Очолити Українську асоціацію видавців і книгорозповсюджувачів може Артем Біденко

Колишній держсекретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко ймовірно стане президентом Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів (УАВК). Про це стало відомо з в

Російські письменники принижували українців століттями

Зневажливо висловлювалися про українців у своїх творах Пушкін, Тургенєв, Чехов, Короленко, Ільф і Петров, Булгаков та інші.
Як інформує УМ, про це говориться в досліджені SPRAVDI оприлюдненому в соцмереж

У Львові хочуть перейменувати вулицю на честь Вікторії Амеліної

У Львові пропонують перейменувати вулицю Аральську на честь української письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомляється на телеграм-каналі «Деколонізація.Україна».
Команда проєкту

Шевченківський комітет розпочав приймання заявок на 2025 рік

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка оголосив про початок приймання літературно-мистецьких творів. Про це повідомили на офіційному сайті Комітету.
Заявки приймают

Вийшов друкований журнал про культуру й повсякдення Дніпра «Поміж»

В Україні створили друкований журнал «Поміж» про Дніпро та навколо від однойменного незалежного онлайнового видання. Про це повідомила команда медіа на інстаграм-сторінці.
Видання присв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"