Кремінь, киця, яйця…

Кремінь, киця, яйця…

Кремінь, киця, яйця…

            Слава Україні!

            Проте, чому ні, коли є що сказати. Я в блогах гуляю рідко, але сказати завжди маю що))

            Учора я вкотре впевнилася, що різниця між людиною та недолюдиною, яка присунулася до нас зі сходу, просто колосальна. Крім того, цей допис мав бути показаний вам на очі ще вчора, але мене записали в рятувальники чотирилапих, тому довелося взяти відстрочку.  Коли везеш на операцію прекрасну кицю Зефірку, а твій племінник заливається слізьми, бо у подружки страшна рана, якось і світ сприймаєш під іншим кутом. Я сама ту кицю для своїх племінників привезла. Тримасна, грайлива, потішна до любощів, суцільний антистрес, який десь розпоров живота. У ветклініку вона їхала з почетом у три особи. Коли нас зустрів лікар, то аж зареготав, побачивши кортеж пораненої панянки. Потім ми нервували в коридорі, доки їй робили операцію, відбивалися від дзвінків схвильованих дітей, які боялися, що Зефірка додому більше не приїде.

            І отут я згадала відео у фб, коли журналіст дзвонив дружині полоненого орка, аби повідомити, що той в полоні, проте дамочка була на роботі і попросила передзвонити після дев’ятої вечора.

            А ми кицю втрьох привезли. Ще й вмотали в білий рушник, як принчепесу. Різниця очевидна, я людина, вони… Ну, ви й без мене знаєте хто)

            На фоні учорашніх подій, допис зазнав змін. Я збиралася писати про яйця, бо у наших захисників вони сталеві, а в героя моєї книги лишень два, тому мусив ходити до крамниці по курячі, щоб зварганити омлет. Поки ходив, потрапив у передплату. Але ж там характер, мов кремінь: і химер невмитих з рідної землі прожене, і сніданок дівчатам зготує, і читачів довкола себе назбирає. І якщо ви не читаєте про таких чоловіків, то час починати)))

Кремінь (назва клікабельна)

Оригінал статті на Букнет: Кремінь, киця, яйця…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"