Крапка чи кома?

Крапка чи кома?

Крапка чи кома?

ТРЕТІМ БУДЕШ?

У нас ЕПІЛОГ.

Веселе й ніжне прощання з історією юного романтичного кохання й надія на нову зустріч, бо наші герої поспішають на допомогу уже як справжні люди в чорному.

27 нагород від читачів, рейтинг 230, весь час публікації – перше місце в розділах # КОХАННЯ ТА РОМАНТИКА, ХАРИЗМАТИЧНИЙ ХЛОПЕЦЬ І ТЕНДІТНА ДІВЧИНА, понад десять тисяч переглядів, кілька разів у бестселерах, а коменти можна читати як самостійний цікавезний твір! І до всього – ХЕПІЕНД.

Моє серце переповнене вдячністю до всіх, хто був з героями від їх знакової зустрічі до щасливого закінчення, співчував зародженню почуттів, переживав за непорозуміння й небезпеки, радів і сміявся з цієї пари.

Трохи візуалізації до епілогу. І нагадування: завтра книга піде на вичитку й потім буде продаватися по вищій ціні.

Встигніть придбати її дешевше, це ніби додаткова знижка в процесі написання.

Там ще є програма лояльності до тих, хто купує вперше мою книгу. По ній діє тридцятивідсоткова знижка на інші книги автора (лайфхак-спойлер: купуючи дешевшу книгу за повну вартість дорожчу можна взяти на третину дешевше. Це секрет) 

 

Питання про другу частину поки що відкрите, чекаю на вашу думку,друзі – тут і в коментарях під книгою.

Оригінал статті на Букнет: Крапка чи кома?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"