Кохати не можна забути – глава 4 вже на сайті!

Кохати не можна забути – глава 4 вже на сайті!
Вітаю! Продовження роману “Кохати не можна забути” вже на сайті! Додала 4 главу:)
Наприкінці зустрічі до мене підійшов Олександр.
– Пані Оксано, дякую вам. Ви справжній професіонал. Чесно кажучи до сьогодні я мав багато сумнів щодо запуску нашої служби та її просуванню, адже на ринку вже багато конкурентів. Але тепер я впевнений, що за вашої підтримки, ми багато чого досягнемо.
– Олександре, і я вам дякую за довіру. Не варто сумніватися у власних силах, а особливо у власних проектах. Адже у просуванні будь-якого продукту головне зокрема і ваше бажання його придбати. І ваша віра в успіх. Без цього ви нічого не досягнете.
– Так, тепер я зовсім інакше дивлюся на це. Буду радий нашій співпраці та сподіваюся, що ми ще побачимося.
– Звичайно, адже попереду багато робити. Ми затвердили контент-план, і моя команда почне займатися просуванням у соцмережах. Паралельно підготуємо і друковані матеріали. У вас є мої контакти, можете у будь-який час звертатися.
https://booknet.com/uk/book/kohati-ne-mozhna-zabuti-b391661
Оригінал статті на Букнет: Кохати не можна забути – глава 4 вже на сайті!
Блог
Після перерви Держкомтелерадіо анонсує подання на премію ім. РильськогоДержавний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок на щорічну премію Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського. Про це повідомили на сайті Держкомтел
В Україні планували замах на медійника і здійснювали наклеп у телеграміУ червні 2025 року експерти Інституту масової інформації зафіксували сім випадків порушення свободи слова в Україні. Про це йдеться у щомісячному моніторингу «Барометр свободи слова».
І
Унаслідок російської ракетної атаки по Києву вночі з 3 на 4 липня пошкоджений склад книжкового видавництва та інтернет-магазину «Наш Формат». Про це повідомили на фейсбук-сторінці видав
Тараса Кременя звільнили з посади мовного омбудсменаКабінет Міністрів звільнив Тараса Кременя із посади Уповноваженого із захисту державної мови через закінчення строку призначення. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив постійний представник Кабм
На фестивалі «Протасів Яр» презентували меморіальний проєкт на честь братів РатушнихПлатформа «Меморіал» у співпраці з Характер.медіа презентувала спецпроєкт «Ратушні. Легенда про Лицаря і Друїда». Про це Читомо повідомили представники «Меморіалу».
Спецпроєкт — меморіа
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.