Кохання як війна: легко розпочати, та важко зупини

Кохання як війна: легко розпочати, та важко зупини

Кохання як війна: легко розпочати, та важко зупини

 

Газетярка виявилася безпорідною, бо ж так само вправно, як і решта, викручувалася над мною цілуючи в губи. Я лежав під нею і хотів лише одного – її тіла.

— Ну як тобі? — прошепотіла млосним голоском прямо мені у вухо.

— Продовжуй, — кажу і стискаю її сідниці.

— Не так швидко, — вона хутко підводиться на ноги і від того мене бере роздратування: «Що знову вона вигадає?»

Дівча ж відкриває сумку і дістає аркуш паперу.

— Якщо тобі сподобалось, я збільшу твою рекламу на десять блоків.

Геть здуріла?

— Ми так не домовлялися, — нагадую, але та вже щось шкрябає на своєму папері.

Після пристрасного поцілунку на двоспальному ліжку в нашому номері, її волосся було скуйовдане, блузка пом’ята, а спідниця доволі задерлась. Але навіть у такому вигляді з папірцем та ручкою в руках вона нагадувала мені щось солодке, заборонене і недосяжне. Ще мить тому мені здавалося, що я впіймав її, а вже зараз вона ніби метелик пурхала далеко. Ще мить тому вона готова була мені віддатися.  Невже грала у  гру, аби розвести мене на рекламу?!

 

От лише вона ще не знала, що Кравчук Любомир Олексійович ніколи не здається. Завзяттям я стою на ногах твердо і маю те, про що лише колись мріяв. Цим завзяттям і затягну це ділове дівча в ліжко. Ти ба! Придумала вона! Грати зі мною в кота і хитру мишку.

— Добре, — легко погоджуюсь,— Додавай хоч двадцять.

Вона хитро усміхається і в її зелених оченятах грають бісики.

— Добре, — каже і знову щось шкрябає.

Хм, а вона не промах. Не така вже і безпорідна. Хитра, але не простачка.

— Можливо продовжимо?

Читати далі 

 

Оригінал статті на Букнет: Кохання як війна: легко розпочати, та важко зупини

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"