Кохання як війна: легко розпочати, та важко зупини

Кохання як війна: легко розпочати, та важко зупини

Кохання як війна: легко розпочати, та важко зупини

 

Газетярка виявилася безпорідною, бо ж так само вправно, як і решта, викручувалася над мною цілуючи в губи. Я лежав під нею і хотів лише одного – її тіла.

— Ну як тобі? — прошепотіла млосним голоском прямо мені у вухо.

— Продовжуй, — кажу і стискаю її сідниці.

— Не так швидко, — вона хутко підводиться на ноги і від того мене бере роздратування: «Що знову вона вигадає?»

Дівча ж відкриває сумку і дістає аркуш паперу.

— Якщо тобі сподобалось, я збільшу твою рекламу на десять блоків.

Геть здуріла?

— Ми так не домовлялися, — нагадую, але та вже щось шкрябає на своєму папері.

Після пристрасного поцілунку на двоспальному ліжку в нашому номері, її волосся було скуйовдане, блузка пом’ята, а спідниця доволі задерлась. Але навіть у такому вигляді з папірцем та ручкою в руках вона нагадувала мені щось солодке, заборонене і недосяжне. Ще мить тому мені здавалося, що я впіймав її, а вже зараз вона ніби метелик пурхала далеко. Ще мить тому вона готова була мені віддатися.  Невже грала у  гру, аби розвести мене на рекламу?!

 

От лише вона ще не знала, що Кравчук Любомир Олексійович ніколи не здається. Завзяттям я стою на ногах твердо і маю те, про що лише колись мріяв. Цим завзяттям і затягну це ділове дівча в ліжко. Ти ба! Придумала вона! Грати зі мною в кота і хитру мишку.

— Добре, — легко погоджуюсь,— Додавай хоч двадцять.

Вона хитро усміхається і в її зелених оченятах грають бісики.

— Добре, — каже і знову щось шкрябає.

Хм, а вона не промах. Не така вже і безпорідна. Хитра, але не простачка.

— Можливо продовжимо?

Читати далі 

 

Оригінал статті на Букнет: Кохання як війна: легко розпочати, та важко зупини

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"