Кохання, яке здолає всі перешкоди! ❤️

Кохання, яке здолає всі перешкоди! ❤️

Кохання, яке здолає всі перешкоди! ❤️

Вітаю всіх, хто сюди зазирнув! )
Маю для вас коротеньке оголошення!

❤️УРИВОЧОК:❤️

Пес раптом різко присів на задні лапи та голосно гавкнув на Аню. Дівчина здригнулася від несподіванки, необережно зробивши два кроки назад… І відчула, що летить спиною у басейн. Ще через секунду її тіло з головою занурилося у холодну та прозору воду, осяяну блакитним світлом маленьких ліхтариків. 

Аня голосно скрикнула від переляку та раптом зрозуміла, що не дістає ногами до дна. Їй вдалося на секунду опинитися на поверхні, але потім вона знову з головою занурилася у холодну воду. Аня зовсім не вміла плавати, а басейн виявився глибоким. Дівчина відчайдушно намагалася знову дібратися до поверхні води, щоб ковтнути хоч трохи повітря, але розуміла, що у неї нічого не виходить. Повітря у легенях залишалося все менше і менше. Аня подумала, що їй кінець, аж раптом…

Дівчина помітила, що поруч із нею у воду щось впало. А вже через секунду Аня відчула навколо своєї талії міцні чоловічі руки, які з силою підхопили її та підкинули вгору. Опинившись над поверхнею води, Аня закашлялася, швидко ковтаючи свіже повітря. А потім знову відчула, як чиїсь руки з силою підкинули її вгору, вмощуючи на бортик басейна.

— Жива?! — почула вона поруч схвильований чоловічий голос. — Агов, ти мене чуєш?! Дихай, все добре!

Опинившись на землі, Аня закашлялася та трохи відповзла від клятого басейну, не маючи сил підвестися на ноги. Вона одразу озирнулася навколо, шукаючи поглядом Честера, але пса більше не було поруч. Лише потім дівчина нарешті повернулася обличчям до свого рятівника. 

Незнайомець вправно вхопився долонями за бортик басейну та підтягнувся на руках, сідаючи на мокру плитку. Аня помітила його наскрізь мокру сорочку, яка гарно підкреслювала рельєф його тіла та чорні штани строгого фасону. Цей чоловік явно одягнений не для вечірки! До того ж Аня була впевнена, що не бачила його серед гостей.

Запрошую до читання!

Бажаю всім продуктивного тижня та чудового настрою!

Ваша Оксана Мрійченко ❤️

Оригінал статті на Букнет: Кохання, яке здолає всі перешкоди! ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"