Кохання під забороною! Одразу дві книги

Кохання під забороною! Одразу дві книги

Кохання під забороною! Одразу дві книги

Сонечки, привіт! Автор продовжує працювати одразу над двома книгами. Сьогодні вийде чергова глава гостросюжетного та пристрастного роману МІЙ ВІДДАНИЙ ЗАХИСНИК. У цій главі, головна героїня Ангеліна потрапить на своє перше побачення. Та чи  в радість воно їй буде? Чи надовго їй та Ярославу, її опікуну вийде приховувати почуття, які знаходяться під забороною? 

Разом з тим, бажаю порекомендувати до прочитання, чудового автора ЛІКА РАДОШ, та її неймовірний роман КОХАННЯ ВІД ЗАБОРОНОЮ від якого дуже важко відірватися тим, хто цінує сюжети з пристрастю та щирими почуттями. Хоч кохання й заборонене та кого це хвилює? 

Аннотація: 

Одна ніч повністю змінила її життя. У внормований графік та заплановане майбутнє увірвався він і, як буревій почав руйнувати всі стіни, які вона будувала до того. Вона його не чекала, тим більше їй зовсім не потрібні були ні його почуття, ні його кохання… Він йшов по життю легко, не затримуються ніде і ні з ким. Аж поки не зустрів її, жінку, яка віддзеркалювала кожен його вчинок, кожну його думку. Він, не привиклий займати другорядне місце в життя жінки, зіткнувся з такою халепою… ніколи не думав, що раптом перетвориться з завидного нареченого на таємного коханця, секрет, який потрібно приховувати від сторонніх…

Пристрасний кусь:

– Щось трапилось? – запитує, не відвертає погляду від дороги.

Це ж Мет, ми дружимо ще з інституту, знає мене певне не гірше ніж себе. Так і зараз, тільки по моєму важкому видиху, одразу догадався, що я маю йому що розповісти.

– Трапилось. – погоджуюся, рада, що маю можливість виговоритись,

– Я тобі знову зрадила, любий! Матвій криво посміхається.

– Не хвилюйся, кохана! Я тобі пробачаю. Сам не кращий, вчора прекрасно повеселився з однією симпатичною блондиночкою. А в тебе хто? Мені не буде соромно за твій вибір? – кепкує він.

– Соромно не буде. Правда то і не мій вибір був. Пам’ятаєш я тобі розповідала про товариша мого шефа? – починаю я, а Матвій одразу підхоплює мою думку.

– Це той засранець, що має вигляд грецького бога та характер останнього покидька? Який дивився на тебе як на бажаний шматок м’яса? – заходиться сміхом Матвій,

– Що? Таки з’їв тебе? Не стримує себе регоче на все горло. Я й собі посміхаюся. Легенько штовхаю його в руку.

– Та ну тебе! – пробую заспокоїти його, а сама продовжую, – З’їсти не з’їв, та покусати встиг.

Усім приємного читання за чудовою книгою!

 

Оригінал статті на Букнет: Кохання під забороною! Одразу дві книги

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"