Кохання заважає творчості?
![Кохання заважає творчості? Кохання заважає творчості?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611238666_3801263.jpg)
Кохання заважає творчості?
Слава Україні! Як ви знаєте, я дуже люблю читати. Періодично я проглядаю Букнет на цікаві новинки і от нещодавно мені на очі потрапила безкоштовна книга “Більше ніж шоу” Влади Холод. Вона відразу зацікавила своєю тематикою телешоу і акторства. Я побачила, що історія входить до циклу, назва якого мене заінтригувала: “Творчість(не) проти кохання”. Я творча людина, тому не могла пройти повз такий цикл. Якщо чесно, то мене зацікавили обидві історії з нього.
Також у обох героїнь є по другу дитинства. І кожна з них була закохана в свого друга дитинства. Але на своєму творчому шляху кожна з них зустрічає дуже талановитого хлопця…
Ксю зустрічає геніального скрипаля Діму, який насміхається з її кумедної цілі комусь щось довести, а Аліса зустрічає не менш геніального актора Руслана, який так само насміхається над дівчиною.
Однак Аліса, на відміну від Ксю, з самого початку націлена на свою творчість, на акторство, і займається цим дуже серйозно…) І вона хоче перемогти в телешоу-конкурсі на кращих акторів) В них зовсім різний рівень в своїх сферах на початок книг.
Не буду вам давати анотації, натомість кину по уривочку:
“БІЛЬШЕ НІЖ ШОУ”
— Тобі напевно вже час йти на платформу… Друзі можуть перейматися, — каже він злегка сумно.
— Проведеш мене?
— Так, — Руслан киває і ми йдемо через вокзал до платформ.
Швидкісний потяг Київ-Харків стоїть на першій платформі. В білеті, який мені прислали, було написано, що мій вагон четвертий… Цікаво, Стас і Альона теж в ньому? Я починаю рухатись до голови потяга, коли Руслан чомусь зупиняється і тим самим зупиняє мене, бо ж наші пальці переплетені.
— Коли конкурс закінчиться, я запропоную тобі стати моєю дівчиною, — каже, потягнувшись до моїх губ.
Я інстинктивно прикриваю очі, поцілунок майже невагомий… По тілу пробігають зграї мурашок, а дихання перехоплює… Розплющую очі і бачу, що Руслан усміхається.
— Коли ти мені це запропонуєш, я, напевно, погоджусь… — я подаюсь трохи вперед і чмокаю його в щоку.
— Що значить «напевно»? — він тримає мене за руки і дивиться прямо в очі, на його губах грає усмішка.
— Я не пробачу тобі, якщо ти не викладешся на конкурсі на повну, — серйозно кажу я.
— Навіть проти тебе?
— Особливо проти мене, — впевнено сказала я.
Потяг раптом видає якийсь гудок.
— Давай йди вже… — він відводить погляд. — А то потяг поїде без тебе…
— Бувай…
— До зустрічі…
“ГРА КСЮ”
— Ось чого-чого, а такого повороту я точно не очікувала, — посміхнулася Ксю, маленькими ковточками відпиваючи ароматний чай зі своєї чашки.
— Якого «такого»? — я посміхнувся у відповідь і теж зробив ковток.
— Що ми з тобою потрапимо під дощ і будемо так спокійно спілкуватися, — дуже щиро сказала вона. — Чесно кажучи, кожен раз, перед тим як слухати твою гру на плеєрі або дивитися в Ютубі, я називала тебе вискочкою і задавакою…
— А я, кожен раз згадуючи твою гру і нашу зустріч, бубонів про себе що ти — дурна невдаха без цілей і амбіцій. А ще… Я думав, що ти ледащо, талановите ледащо… І сподівався, що у тебе нічого не вийде. — її відвертість підстібнула і мене бути чесним. — Я постійно думав про тебе…. А найстрашнішими були думки про те, що ти зможеш перевершити мене, не дивлячись на те, що до цього була несерйозна: саме це виводило мене найбільше.
Ксю мовчала і я подумав, що, можливо перегнув палицю… Не можна ж ось таке вивалювати на голову майже незнайомці. Але коли підняв очі, то побачив, що вона ледь-ледь стримує сміх.
— Ти був практично правий! Тоді я була тією самою ледаркою, ось тільки талановитою при цьому мене навряд чи хтось вважав… Ніяких особливих амбіцій у мене не було, але ось мета… Спочатку, мені хотілося запам’ятатися Мілані, але потім… Потім, слухаючи твою гру, мені захотілося перемогти тебе. Грати краще за тебе.
Читайте “Більше ніж шоу” і “Гра Ксю”, це дійсно цікаві історії, які затягнуть вас у вир цікавих життів творчої молоді)) Мене вже затягнуло 😉
І звісно, не забуваємо зайти на свіженьку главу мого роману “Ставка на принца”, де героїня намагається виграти парі й закохати в себе принца. Проте вона не знає, що один чарівний чоловік вирішив закохати в себе її. Читайте на сторінках книги чим закінчиться їхня гра.
Оригінал статті на Букнет: Кохання заважає творчості?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.