Кохання всупереч усьому!!!

Кохання всупереч усьому!!!

Кохання всупереч усьому!!!

В Новий Рік з новими книгами та героями)) Тож,
 

 Дорогі читачі!

Хочу запросити вас у новинку в жанрі фентезі!

 

Кохання всупереч усьому.

Олена Червона

 

Анотація

Любов всього життя. Чим більше її шукають, тим далі вона тікає.

Красуня Мілаліка мріяла пізнавати світ, але батько вирішив інакше і видав її заміж. Він красень, сильний маг і багатий, що може бути кращим. Ось тільки йому потрібна гарна лялька і на бажання дівчини наплювати. До того ж після весілля він відкриває Мілаліці правду – батько її продав як річ, а у речей своєї думки бути не може. Що лишається дівчині? Бігти. Чи вдасться їй втекти, чи зможе вона втілити свої мрії в життя, чи знайде кохання і найголовніше чи вдасться їй знову довіряти людям?

 

Олена Червона

 

 

 Уривок:

 

 – Гліб, любий, я сама хочу вчитися.

 – Ні, – сказав розгніваний чоловік.

 – Але Гліб, я завжди мріяла вчитися. Батько мені обіцяв, – наполягала Міла.

 –  Я сказав ні! – прогарчав Гліб. Його очі наповнилися вогнем.

 – Я думала… Батько сказав… – почала Міла.

 – Батьку? Твій батько продав тебе, – раптом зло сказав чоловік.

 – Як продав? – розгубилася Мілаліка.

 – Так продав. За борги брата твого. Як річ продав, а речі, моя люба, своїх думок та бажань не мають. Так що робитимеш, що я скажу, – прокричав злий Гліб.

 

ЧИТАТИ

 

Оригінал статті на Букнет: Кохання всупереч усьому!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"