Кохай мене Безсоромно! Знижка!
Кохай мене Безсоромно! Знижка!
Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію:
Розбити машину самозакоханому придурку? Наобіцяти йому небо в алмазах, а потім ще й самій кинутися на шию з поцілунками? Втекти з місця ДТП, показавши йому невигадливу комбінацію з одного середнього пальця. Думаєте, що це все? Звичайно ні, мої пригоди тільки почалися з цього веселого дня. Найвеселіше було те, що, прокинувшись одного чудового ранку у себе вдома, я виявила того самого придурка. Він, з властивою йому самовдоволеною усмішкою, пускав слину на мою подушку. І яким було моє здивування, коли, заглянувши під ковдру, я виявила, що він був абсолютно голий! Що за … Невже я все ж таки повелася на його пропозицію?
Оригінал статті на Букнет: Кохай мене Безсоромно! Знижка!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.