Короткі новини від автора
![Короткі новини від автора Короткі новини від автора](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1608984472_422533.jpg)
Короткі новини від автора
Вітаю, мої любі!
Анотація
Колись давно вона його кохала, а він не помічав цього. Колись, між ними була міцна дружба й довіра, яку він сам зруйнував. А тепер…
Тепер, він хоче її повернути, а вона бажає позбутися від нього раз і назавжди.
Ніхто з них не збирається здаватися на шляху до своєї мети. Боротьба між колишніми друзями буде запеклою.
Хто ж переможе? Які почуття виявляться сильнішими?
У тексті є:від ненависті до кохання, протистояння героїв, колишні найкращі друзі
Заохочую вас до прочитання книги й невеличким уривком.
– Не подобається моє тіло? – поцікавився Андрій, єхидно посміхаючись. Про що це він? – Не подобається або занадто сильно подобається? – продовжував він, взявши мою руку і поклавши собі на груди. Мою долоню немов обпекло від дотику до його шкіри
– І що, дівки ведуться на це? ! – відповіла я якусь дурість, бо мозок відмовлявся працювати.
– Ай-ай-ай, Катю! Як недобре обманювати дорослих! – вимовив він й докірливо похитав головою. А потім, схопивши мене вільною рукою за талію, притягнув до себе. Тіло запалало вогнем. Стало важко дихати. Внизу живота занило, викликаючи тремтіння не тільки в колінах, а й у всьому тілі.
– Що ти робиш? Відпусти мене, ненормальний! – прокричала я, хоча подумки бажала, щоб Андрій ніколи не випускав мене зі своїх обіймів.
«Про що ти думаєш, Катю? У нього ж сім’я! Та він просто знущається з тебе» – повторювала підсвідомість, поки я намагалася прийти до тями від близькості бажаного чоловіка.
Занадто багато спогадів, надто багато емоції й занадто багато почуттів до цього чоловіка було у мене. І все це нікуди не зникло. Час, на жаль, не лікував! Він лише на якийсь термін, відкладав мою проблему в ящик, допоки вона не з’явилася знову на горизонті.
– Відпустити? Навіщо? Мені й так подобається! – відповів Дроздов. В його погляді відбивалося багацько емоцій. І бажання теж. «Ні, ні! Мені це все примарилося!»
– Мені неприємно, відпусти! – мовила я, намагаючись звільниться з його пут. Але марно!
– Неприємно, кажеш? І так теж? – Андрій провів рукою по моїй спині, викликаючи всередині мене шквал емоцій. Я мимоволі прикрила очі, на секунду бажаючи насолодитися цим відчуттям. Та не встигла я оговтатись, як теплий подих торкнулося моїх губ.
«О, Боже ти мій! Це відбувається насправді? Що ти робиш, Катю?! Зупинись! Не відповідай на поцілунок! Відштовхни його! Це ж Андрій!» – Однак, ні вирватися, ні відштовхнути його, я не могла. Й не тому, що не бажала, а тому що він сильніший. Опиратися не було сенсу. А потім, я вже не могла зупинитися.
Його губи мучили мої, забираючи життя з тіла, а потім, вдихаючи, дарували його нову. Це було схоже на стрибок з парашутом. Коли тобі так легко й страшно водночас! Я просто задихалася! Плавилася! І розчинялася в цьому поцілунку!
– Ось тепер-то ми точно більше не друзі! – сказав Андрій, перервавши поцілунок й спустивши мене з моїх небес на грішну землю.
А ще на моїй сторінці триває передплата на книгу “Фіктивно закохана, або історія однієї помсти”. Це книга про непростий шлях до щастя звичайної дівчинки Юлії. Щиро запрошую зазирнути й поринути разом зі мною у світ героїні.
Також, цього місяця діє нова програма лояльності для всіх нових читачів на всі книги автора(окрім, “Тирамісу для магната”).
Відстежувати автора!
Буду рада бачити кожного з вас серед своїх читачів!
З любов’ю, завжди ваша Мартіна!
Оригінал статті на Букнет: Короткі новини від автора
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.