Короткі новини від автора

Короткі новини від автора

Короткі новини від автора

Вітаю, мої любі! 

Анотація 

Колись давно вона його кохала, а він не помічав цього. Колись, між ними була міцна дружба й довіра, яку він сам зруйнував. А тепер…

Тепер, він хоче її повернути, а вона бажає позбутися від нього раз і назавжди.

Ніхто з них не збирається здаватися на шляху до своєї мети. Боротьба між колишніми друзями буде запеклою.

Хто ж переможе? Які почуття виявляться сильнішими?

У тексті є:від ненависті до кохання, протистояння героїв, колишні найкращі друзі

Заохочую вас до прочитання книги й невеличким уривком. 

 – Не подобається моє тіло? – поцікавився Андрій, єхидно посміхаючись. Про що це він? – Не подобається або занадто сильно подобається? – продовжував він, взявши мою руку і поклавши собі на груди. Мою долоню немов обпекло від дотику до його шкіри

– І що, дівки ведуться на це? ! – відповіла я якусь дурість, бо мозок відмовлявся працювати.

– Ай-ай-ай, Катю! Як недобре обманювати дорослих! – вимовив він й докірливо похитав головою. А потім, схопивши мене вільною рукою за талію, притягнув до себе. Тіло запалало вогнем. Стало важко дихати. Внизу живота занило, викликаючи тремтіння не тільки в колінах, а й у всьому тілі.

– Що ти робиш? Відпусти мене, ненормальний! – прокричала я, хоча подумки бажала, щоб Андрій ніколи не випускав мене зі своїх обіймів.

«Про що ти думаєш, Катю? У нього ж сім’я! Та він просто знущається з тебе» – повторювала підсвідомість, поки я намагалася прийти до тями від близькості бажаного чоловіка.

Занадто багато спогадів, надто багато емоції й занадто багато почуттів до цього чоловіка було у мене. І все це нікуди не зникло. Час, на жаль, не лікував! Він лише на якийсь термін, відкладав мою проблему в ящик, допоки вона не з’явилася знову на горизонті.

– Відпустити? Навіщо? Мені й так подобається! – відповів Дроздов. В його погляді відбивалося багацько емоцій. І бажання теж. «Ні, ні! Мені це все примарилося!»

– Мені неприємно, відпусти! – мовила я, намагаючись звільниться з його пут. Але марно!

– Неприємно, кажеш? І так теж? – Андрій провів рукою по моїй спині, викликаючи всередині мене шквал емоцій. Я мимоволі прикрила очі, на секунду бажаючи насолодитися цим відчуттям. Та не встигла я оговтатись, як теплий подих торкнулося моїх губ.

 «О, Боже ти мій! Це відбувається насправді? Що ти робиш, Катю?! Зупинись! Не відповідай на поцілунок! Відштовхни його! Це ж Андрій!» – Однак, ні вирватися, ні відштовхнути його, я не могла. Й не тому, що не бажала, а тому що він сильніший. Опиратися не було сенсу. А потім, я вже не могла зупинитися.

 Його губи мучили мої, забираючи життя з тіла, а потім, вдихаючи, дарували його нову. Це було схоже на стрибок з парашутом. Коли тобі так легко й страшно водночас! Я просто задихалася! Плавилася! І розчинялася в цьому поцілунку!

 – Ось тепер-то ми точно більше не друзі! – сказав Андрій, перервавши поцілунок й спустивши мене з моїх небес на грішну землю.

 

 

А ще на моїй сторінці триває передплата на книгу “Фіктивно закохана, або історія однієї помсти”. Це книга про непростий шлях до щастя звичайної дівчинки Юлії. Щиро запрошую зазирнути й поринути разом зі мною у світ героїні. 

Також, цього місяця діє нова програма лояльності для всіх нових читачів на всі книги автора(окрім, “Тирамісу для магната”).

Відстежувати автора!

Буду рада бачити кожного з вас серед своїх читачів!

 

З любов’ю, завжди ваша Мартіна!

Оригінал статті на Букнет: Короткі новини від автора

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"