Коротенький спойлер – “Тільки ми”

Коротенький спойлер – “Тільки ми”

Коротенький спойлер – “Тільки ми”

Ох!!! “Не дзвони мені більше” бормочу я, коли тягнуся до свого мобільного, щоб вимкнути будильник. Пробудження завжди давалося мені важко. Ніколи не розуміла людей, що називали себе жайворонками. Ну от не вірю я, що можна встати ні світ ні зоря, і бути весь день задоволений життям. Щоб рано встати докладаю чималі зусилля, утім ніхто цього не цінить. Поки каву не вип’ю, до мене краще, зовсім, не говорити. Та сьогодні вихідний, могла б і довше повалятись в ліжку. Що й збираюся робити, після того, як відключила нагадування, знову закутуюсь в ковдру з твердим наміром проспати хоча б до обіду.

О ні!!! Думала це мені тільки снилось. Невже вчора Стас познайомився з мамою. Все, як в тумані. Навіть не пам’ятаю, що відповіла на те, ким являється мені хлопець.

Я б з радістю перенесла цю розмову з мамою на пізніше. А ще краще – уникнула її. Та на жаль. Від рідненької так легко не відвертишся.

 

Запрошую на сторінки моєї маленькї історії

Оригінал статті на Букнет: Коротенький спойлер – “Тільки ми”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"