“Коронація слова” за фантастичний сценарій!

“Коронація слова” за фантастичний сценарій!

“Коронація слова” за фантастичний сценарій!

Сценарій мого фантастичного фільму “Міаре” отримав цього року “Коронацію Слова”!
Це моя восьма нагорода від цього міжнародного конкурсу.

Про що ця фантастична історія?

Інколи з нашого світу зникають люди. Але що з ними відбувається далі? Дехто з них потрапляє до паралельного світу, у якому можуть здійснитися найрізноманітніші фантазії. Тільки навіщо хтось збирає людей у таємничому місті Міаре? Чи варто міняти свою пам’ять про минуле життя на надзвичайні здібності, подібні до технологічної магії? От лише яку ціну доведеться заплатити за такий подарунок від невідомих вищих сил? І чи не стане здійснення цих мрій шляхом до знищення твоєї власної Батьківщини?

Цієї історії поки немає на “Букнеті”, але ви можете мандрувати іншими моїми світами.

Пригодницько-фентезійна трилогія “Скарби Примарних островів”
Піратський капітан Ярош Сокіл отримує від дивної істоти карту, на якій вказано шлях до легендарних Примарних островів, де заховані скарби. Що вони собою являють і хто їх там залишив, нікому не відомо. Проте, зачарований малюнок видно лише кілька митей: він зникає і проявиться знову тоді, коли пірат збере нову команду з незвичайних вільнолюбних людей.
Пригоди, небезпеки, несподівані сюжетні повороти і таємниці минулого в житті усіх головних героїв. Цей роман не для розваги. Він для тих читачів, хто любить розгадувати загадки, яскравих героїв і складну психологію. Жити у цій історії зможуть ті, хто не відволікається на інші твори.
Початок історії – https://booknet.com/uk/book/skarbi-primarnih-ostrovv-karta-kompas-b237050
Нині відбувається публікація заключної частини трилогії – “Шлях за виднокрай”.

Фантастичний цикл “Там, за високим Небом”.
Початок історії – роман “Чорний камінь” – https://booknet.com/uk/book/chornii-kamn-b282698
Жорстоке вбивство юного культуролога Андрія Шульженка повністю змінює життя його друзів. Намагаючись дізнатися правду про причини загибелі свого товариша, Олександр Назарчук, Ігнат Присяжний та їхня подруга Дарина Яковенко й уявити не можуть, як далеко заведе їх небезпечне розслідування, і що їхні вороги народилися під зовсім іншим небом.
Знайдений на розкопі в горах дивовижно холодний чорний камінь виявляється чужинською технологією, яка працює завдяки енергії людських біополів: у ньому записане голографічне відео про вбивство, яке відбулося на тому самому місці багато років тому.
За чорним каменем полюють двоє чужинців Лаерн і Віньянт, які на деякий час відкинули свою ворожнечу, щоб здобути небезпечну для них річ. Молодь і не підозрює, у якій великій небезпеці опинилася, і що для цих двох життя інших нічого не вартують.
Все частіше друзі бачать дивні сни, де живуть не своїм життям або бачать себе у майбутньому. У вигляді різноманітних знаків світ підказує, що їхнє життя скоро невідворотно зміниться, але молодь не здогадується, наскільки важливими будуть їхні ролі в майбутньому.
Детективні і фантастичні події розгортаються на тлі сучасної України.
Цей роман можна прочитати за один день чи за одну ніч й одразу поринути у продовження, яке називається “Світи під ногами”, де на героїв чекає ще більше пригод, небезпек і таємниць.
Восени розпочнеться публікація третьої книги циклу, яка матиме назву “Небесні міста”.

Оригінал статті на Букнет: “Коронація слова” за фантастичний сценарій!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на новинку

Сьогодні діє знижка на новий роман “Помилково вагітна”. Запрошую читачів, які не встигли ще приєднатися, до читання.

Помилково вагітна

Анотація

— Який термін, Міл? — набравшись сили, перепитує він.

Запрошую до романтичної новинки “Незабудка”

Привіт, друзі!

Якщо ви пропустили мою новинку

“НЕЗАБУДКА”

то зараз якраз час щоб почати її читати)))

У тексті є: несподіване знайомство, сила кохання, романтика і ніжність

Жанр:

 Короткий любовний

У неї був план…

Вітаю, мої найкращі!

У головної героїні був план. Ідеальний! Але щось пішло не так і… Вона закохалася! Читайте сьогодні зі знижкою 25% про неймовірні пригоди Еліс в книзі «(не) Моє весілля» 

За традицією додам

Звернення до читачів )

Доброго часу!вітаю своїх постійних читачів так і нових!як ви вже помітили останнім часом я викладаю продовження ” спадкоємця” досить хаотично ,бо роблю це за можливості.як то кажуть хаос в голові -хаос у житті.зрештою

Буктлейлер

Колеги, читачі та відвідувачі сайту, як ви, ставитися до БукТлейлерів?

 

Особисто я, позитивно, навіть пробую їх створювати, тому якщо у вас виникне бажання, яскраво оформити свою книгу, за допомогою відео ролика, можете

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"