Конкурс як моральна дилема.)

Конкурс як моральна дилема.)
Впевнений, рано чи пізно, але кожен автор, який має хоч якусь стабільність у творчості, стикається з конкурсами. А особливо тут, на БукНеті.
Але наскільки це хороша ідея? Де закінчується творчість як та сама початкова іскринка, що вперше підштовхує нас записати якісь думки в зошит, і починається робота для когось?
У призмі людини як соціальної істоти формується необхідність на підтримку чи визнання тим самим соціумом (якщо ти не фанатик чи соціопат). Тут все зрозуміло. Зрозуміло й те, що частина авторів банально саме цим і живе. Зрештою, професіонал тим від любителя і відрязняється, що заробляє певною діяльністю гроші.
Мене в цьому питанні більше цікавить, як автору зберегти своє особисте авторство, а не продатись, так би мовити, за 30 шекелів. Та чи дійсно це можливо? З іншого ж боку, якщо культура залежить від економіки, то чому в літературі має бути інакше?
Тобто, звісно що я візьму участь (якщо тільки мені не стануть на заваді незалежні від моєї волі обставини). Але цікаво як до цього ставляться інші. Впевнений, хтось назбирав купу матеріалу і тепер просто не захоче витрачати свого часу на щось інше. Хтось проти через “врєдність” (мені просто подобається як інколи звучать слова в контексті однієї мови, прямо перенесені з іншої). А хтось сноб і вважає що це не його рівень.
Але ж решта приєднується до такого івенту. Бере і пише, на мій погляд, доволі непогані твори. Ну принаймні сюжети.
І тут постає питання: наскільки твір, написаний в заданих рамках (і від самовтиснення в ці рамки теж, до речі) можна вважати саме “справжньою” роботою письменника?
Звісно, якщо хтось буде брати участь, то теж пишіть. Але додайте чому Ви це робите)
Оригінал статті на Букнет: Конкурс як моральна дилема.)
Блог
У Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки відбулася творча зустріч із Лесею…Шановні друзі, щиро дякую всім, хто завітав на мою творчу зустріч в Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки!
Спасибі привітній бібліотекарці Ксенії Палій за запрошення! Поетесі, педагогу й співачці Тетяні
У бібліотеці Намсан у Сеулі, яка працює вже понад сто років, відкрили ще одну «Українську книжкову полицю». Про це повідомили на фейсбук-сторінці посольства України в Республіці Корея.
Тиждень незалежних книгарень: як читачам взяти участь в акціях і подіях?Із 24 до 30 червня в Україні вперше відбудеться Тиждень незалежних книгарень, в межах якого понад 20 книгарень із різних міст проведуть серію подій, запустять книжковий челендж і запроп
Журналіста Владислава Єсипенка звільнили з російського ув’язнення в КримуУкраїнський журналіст і фрилансер проєкту «Крим.Реалії» Владислав Єсипенко вийшов на волю після більш як чотирьох років незаконного ув’язнення в тимчасово окупованому Криму. Про це пові
Засуджений за наведення удару по Краматорську, від якого загинула Вікторія Амеліна, попросив передати його до росіїВолодимир Синельник, засуджений до довічного ув’язнення за коригування російського ракетного удару по кафе в Краматорську, внаслідок якого влітку 2023 року загинула письменниця Вікторія
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.