Конкурс як моральна дилема.)

Конкурс як моральна дилема.)
Впевнений, рано чи пізно, але кожен автор, який має хоч якусь стабільність у творчості, стикається з конкурсами. А особливо тут, на БукНеті.
Але наскільки це хороша ідея? Де закінчується творчість як та сама початкова іскринка, що вперше підштовхує нас записати якісь думки в зошит, і починається робота для когось?
У призмі людини як соціальної істоти формується необхідність на підтримку чи визнання тим самим соціумом (якщо ти не фанатик чи соціопат). Тут все зрозуміло. Зрозуміло й те, що частина авторів банально саме цим і живе. Зрештою, професіонал тим від любителя і відрязняється, що заробляє певною діяльністю гроші.
Мене в цьому питанні більше цікавить, як автору зберегти своє особисте авторство, а не продатись, так би мовити, за 30 шекелів. Та чи дійсно це можливо? З іншого ж боку, якщо культура залежить від економіки, то чому в літературі має бути інакше?
Тобто, звісно що я візьму участь (якщо тільки мені не стануть на заваді незалежні від моєї волі обставини). Але цікаво як до цього ставляться інші. Впевнений, хтось назбирав купу матеріалу і тепер просто не захоче витрачати свого часу на щось інше. Хтось проти через “врєдність” (мені просто подобається як інколи звучать слова в контексті однієї мови, прямо перенесені з іншої). А хтось сноб і вважає що це не його рівень.
Але ж решта приєднується до такого івенту. Бере і пише, на мій погляд, доволі непогані твори. Ну принаймні сюжети.
І тут постає питання: наскільки твір, написаний в заданих рамках (і від самовтиснення в ці рамки теж, до речі) можна вважати саме “справжньою” роботою письменника?
Звісно, якщо хтось буде брати участь, то теж пишіть. Але додайте чому Ви це робите)
Оригінал статті на Букнет: Конкурс як моральна дилема.)
Блог
На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь ВасканПро це повідомили на сайті tva.ua.
«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.
Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к
В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляціюУпродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок
Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMCУкраїнський журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M
Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогоденняІнтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація
Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій ЛуганщиніУкраїнський правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.