Конкурс рецензій «Читай-пиши» оголосив переможців
![Конкурс рецензій «Читай-пиши» оголосив переможців Конкурс рецензій «Читай-пиши» оголосив переможців](https://chytomo.com/wp-content/uploads/2020/05/chytaj-pyshy-1024x378.jpg)
Журі конкурсу рецензій для дітей та підлітків з Донецької, Луганської та Харківської областей «Читай-пиши» оголосило переможців. Список оприлюднили на офіційному сайті конкурсу.
У номінації «Текстові рецензії», віковій категорії 10-13 років перемогли:
- Перше місце: Любченко Микита, Костянтинівка (Донецька область), рецензував книжку «Відчайдушні: повість-детектив» Сергія Гридіна;
- Друге Місце: Анастасія Соха, село Можняківка (Луганська область), рецензувала книжку «Еко-історії для моїх маленьких друзів» Красавцева Богдана;
- Третє місце: Жаданова Ганна, село міського типу Нижнє (Луганська область), яка рецензувала книжку «Інтернат» Сергія Жадана.
У номінації «Текстові рецензії», віковій категорії 14-17 років перемогли:
- Перше місце: Михайло Мерзляков, (Харків), рецензував книжку «Листи з того світу» Сергія Бута;
- Друге Місце: Євген Казаков, село Рогань (Харківська область), рецензував книжку «Ворошиловград» Сергія Жадана;
- Третє місце: Ігор Бобулич, Краматорськ (Донецька область), рецензував книжку «Anarchy in the UKR» Сергія Жадана.
У номінації «Відеорецензії», віковій категорії 10-13 років перемогли:
- Перше місце: Катерина Дирдіна, село Привілля (Донецька область), рецензувала книжку «Космічні агенти проти сирного монстра» Ані Хромової;
- Друге Місце: Дар’я Ісаєва, Очертино (Донецька область), рецензувала книжку «Таємниця козацького скарбу» Андря Кокотюхи;
- Третє місце: Бьянка Чала, Білицьке (Донецька область), рецензувала книжку «Танок чугайстра» Сашка Дерманського.
У номінації «Текстові рецензії», віковій категорії 14-17 років перемогли:
- Перше місце: Іванна Рубан, село Зориківка (Луганська область), рецензувала книжку «Я бачу, вас цікавить пітьма» Іларіона Павлюка;
- Друге Місце: Соколовська Діана, Слов’янськ (Донецька область), рецензувала книжку «Слідами війни» Ігоря Даха;
- Третє місце: Романенко Анастасія, Краматорськ (Донецька область), рецензувала книжку «Не такий» Сергія Гридіна.
Усього на конкурс надійшло 484 заявки, з яких — 342 текстові рецензії й 142 — відео. Роботи оцінювали у двох номінаціях і у двох вікових категоріях. Найбільше учасників конкурсу було з Донецької області.
«У топі тем, з якими працювали учасники конкурсу, — власний життєвий досвід, містичні сюжети і війна на Сході України. Кожна робота була унікальною і неповторною, проте деякі виявились сильнішими за інших й змогли вразити наше поважне й професійне журі. З року в рік роботи стають все кращими, діти ґрунтовніше підходять до вибору тем і аналізу творів, а постійні учасники і учасниці фактично рік готуються до подачі заявок», – зауважили організатори.
Головним подарунком для переможців стане літня мандрівка Харковом, де школярі зможуть познайомитися з різними професійними та культурними середовищами. Крім того, вони отримають сертифікати на книжки від видавництва Vivat, а також ґаджети: планшети (перші місця), смарт-годинники й набори для відеоблогінгу (другі-треті місця). Найкращі текстові роботи учасників надрукують у журналі «Однокласник» та на сайті BaraBooka.
«Читай-пиши» – конкурс відгуків на книжки українських авторів серед школярів Донецької та Луганської, а з минулого року – й Харківської областей, який третій рік поспіль проводять Благодійний фонд Сергія Жадана, простір дитячого читання BaraBooka, Український Інститут книги, видавництво Vivat. Постійні партнери конкурсу: фонди Ukraine Charity i Razom for Ukraine та агенція «Bagels & Letters».
Нагадаємо, торік на конкурсі вперше було дві номінації, крім того журі присудило дві спецвідзнаки. Також ви можете ознайомитись зі списком переможців «Читай-пиши» 2019 року.
Додамо, що минулого тижня оголосили переможців дитячого літературного інклюзивного конкурсу імені Дмитра Ружевича.
Оригінал статті на Suspilne: Конкурс рецензій «Читай-пиши» оголосив переможців
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.