Конкурс Потайсвіт. Топ-13 найкращих від члена журі

Конкурс Потайсвіт. Топ-13 найкращих від члена журі

Конкурс Потайсвіт. Топ-13 найкращих від члена журі

Доброї ночі!

Вітаю всіх учасників із завершенням конкурсу. Похваліть себе за участь, адже ви доклали багато зусиль, щоб виконати вимоги конкурсу, а я знаю, що це інколи вкрай непросто. Ви зробили великий крок уперед у своєму розвитку, і я бажаю вам натхнення й наснаги на подальші творчі плани!

 

І, звісно ж, вітаю переможців конкурсу із заслуженими призовими місцями! Бажаю не зупинятися на досягнутому й завжди вірити в себе та свої сили!

 

Серед журі виникла запекла суперечка з приводу оцінювання творів, аби дотриматися максимальної об’єктивності в суб’єктивності суджень) Зрештою я вирішила окремо представити свій ТОП історій, яким поставила найбільшу кількість балів. Майте на увазі: хоч критерії оцінювання були уніфіковані, все ж кожний член журі орієнтувався на своє бачення хорошої історії, її відповідність тематиці, дотримання вимог і власний смак.

 

Отже:

 

 

1. “Подарунок від Шума, або дива на Зелені свята”. Арістарх Дей

2. “Гість”. Любовь Деркач

3. “Поміж мертвим і живим”. Дарко Мавітч

4. “Переступити межу”. Рауль Коразон

5. “Скатертина”. Оксана Коваленко

6. “Останній лист з лісового будиночку”. Кирило Пазюк

7. “Пан Омелян”. Ана Пест

8. “Хвостата хвойда”. Рощупкіна Юлія

9. “Водяник”. Ольга Пелешук

10. “Скарбник”. Мар’яна Доля

11. “Славка з Подолу та Срібноокий”. ВіСтейтон

12. “Ляканий опудала боїться”. Зорян Костюк

13. “Вони крали любов”. Міла Смолярова

 

Коментарі з приводу творів (зауваження, оцінки, критика тощо) не надаю. Але загалом можна перечитати мої попередні блоги щодо конкурсів та ретельно перевірити, чи є у ваших оповіданнях те, про що я там писала. Також хочу додати ще таке: слово “Потайсвіт” було лише обов’язковим тегом, що ставився при оформленні оповідання, і аж ніяк не обов’язковим словом у самому тексті на позначення якогось таємного темного світу =)

Оригінал статті на Букнет: Конкурс Потайсвіт. Топ-13 найкращих від члена журі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"