Конкурс Потайсвіт. Завершення прийому заявок
Конкурс Потайсвіт. Завершення прийому заявок
Вітання усім, хто надибає цей допис!
Прийом оповідань тривав з 20 квітня по 30 червня. Тобто учасники мали вдосталь часу, щоб написати своє оповідання (або й два – оскільки це було дозволено), поредагувати, скоректувати, дотриматися вимог, перепитати щось, адже зв’язок з модераторами на Букнеті був забезпечений. І учасники розділилися на кілька категорій:
1). Ті, хто дотримувався принципів професійності – подавалися не одразу, вичитували, працювали над оповіданням, запитували, коли щось було незрозуміло, і все це задовго до дедлайну. Одразу скажу: вас хочеться розцілувати вже за цей момент.
2) Невдоволені по життю, які прийшли просто розвести на махач (хз чим)
3) Бігуни в останній вагон – всяке буває, головне, щоб усе виконати як слід.
4) Бігуни в останній вагон, які чхали на умови: не царське то діло – читати умови конкурсів.
5) Ті, хто прийшов на два стільці.
Останній день – 30 червня – коли прийом заявок автоматично завершився, учасникам, які не дотрималися умов, але встигли подати заявку, був наданий час виправити ситуацію, щоб їхні оповідання точно прийняли на розгляд. Агов! Ви мали ще цілий додатковий день! І одразу стало зрозуміло, кому цей конкурс був дійсно потрібен і хто ним цікавився. Я вдячна всім тим учасникам, які справді виявилися відповідальними, зацікавленими й доклали зусиль, щоб потрапити на цей конкурс та здобути призове місце. Ви – найкращі. Ви вже переможці, бо дотримання вимог літконкурсів – це сам по собі ще той челендж. Я бажаю вам зберегти вашу зосередженність, уважність, цілеспрямованість, і нехай ці якості допомагають вам на вашому творчому шляху!
Причини відхилення творів:
1) недотримання вимог: нема обкладинки, тегу “потайсвіт”, незрозуміла анотація, з якої не з’ясуєш, чи оповідання взагалі відповідає темі (хтось чесно думав, що журі мусить одразу читати оповідання, щоб це зрозуміти), завеликий обсяг твору, незавершене оповідання (статус) на 30 червня.
2) відвертно не по темі оповідання, коли журі прочитало й визначило, що його ошукали. (я навіть не всі такі відхилила… а варто було б, бо низький бал при такому гарантовано).
3) коли оповідання, подані на конкурс, вигулькували на конкурентному самвидавчому порталі. Так, про ексклюзивність не було сказано в умовах. Але а) призом є друк (безкоштовно, коли вам роблять і редактуру, і коректуру, коли ви не платите ні за друк, ні за коди, ні за обкладинку) б) площадку для конкурсу надав саме Букнет, а не інший портал, і Букнет дає додаткову рекламну підтримку як призи. Якщо ваше оповідання розсіється по всьому інтернету, нащо його рекламувати й друкувати? Насправді такі нюанси варто уточнювати, і на інших літконкурсах ви можете потрапити в ситуацію, коли в умовах нібито нічого не сказано, але все одно не можна подавати на інші конкурси чи публікувати в мережі.
Наостанок скажу таке: ставлення до конкурсу важить стільки ж, скільки й якість тексту. Навіть якщо ваш твір геніальний, коли ви демонструєте негативне чи агресивне (!) ставлення до конкурсу, членів журі чи учасників, ви миттєво самі собі шкодите. Ніхто не співпрацюватиме з неприємним автором. Завжди є можливість вибрати більш лояльного. Це працює скрізь і в усьому.
Хороших оповідань виявилося достатньо, аби розгубитися у виборі. І це чудово. Я вкотре переконалася, що на самвидаві є автори з великим потенціалом. Конкурси – це виклик перш за все собі. Адже це своєрідний експеримент – вписатися в умови. Скажу відверто, я ніколи не вписувалася. Мені знадобилося багато часу, щоб зрозуміти, що я просто не дотримуюся тематики літконкурсів. Зате в арсеналі маю стільки оповідань, що вистачить на кілька збірок, і саме вони дозволили мені попрактикуватися, пошукати себе, визначитися зі своїми жанрами та напрацювати певний стиль. І саме після оповідань я змогла взятися за велику прозу.
Поки журі читатимуть оповідання й виставлятимуть оцінки, продовжуйте шукати себе й набивати руку. Продовжуйте писати й вдосконалюватися. Творчих здобутків і віри в себе!
Оригінал статті на Букнет: Конкурс Потайсвіт. Завершення прийому заявок
Блог
До Чернівців на театральний фестиваль приїдуть колективи із Харкова, Одеси, Києва…У Чернівецькому драмтеатрі на фестивалі комедії «Золоті оплески Буковини» виступлять колективи із Харкова, Одеси, Києва, Львова та Чернівців.
Про це у Фейсбуці повідомляє Чернівецька обласна рада, перед
Роман Ребекки Кван «Жовтолика» екранізуютьКомпанія Lionsgate Television придбала права на екранізацію роману Ребекки Кван «Жовтолика» у форматі серіалу. Про це повідомляє американський розважальний тижневик Variety.
Режисеркою
Національний інститут імені Оссолінських у Вроцлаві «Оссолінеум» виклав у відкритий доступ скани кількох річників перших львівських газет 1776–1805 років. Про це йдеться на сайті Нижньо
Global Teacher Prize отримала вчителька укрмови й літератури, що руйнує стереотипи про сільську школуУ Міжнародний день учителя оголосили переможців щорічної премії для педагогів Global Teacher Prize Ukraine 2024. Про це повідомила ГС «Освіторія», організаторка премії.
Головною перемож
Незалежній книгарні іноземної й української нонфікшн-літератури «Збірка» погрожують після анонсу презентації фотокнижки з історіями квір-українцями Fragile As Glass («Крихкі, як скло»).
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.