Конкурс для журналістів «Честь Професії» оголосив переможців

Конкурс для журналістів «Честь Професії» оголосив переможців

Конкурс «Честь професії» оголосив переможців XIII конкурсу професійної журналістики. Переможців організатори оголосили у прямому етері.

Номінація «За відданість професії в найтяжчих умовах» 

 • Фотокореспонденти Євгеній Малолєтка та Мстислав Чернов.

 

 

Номінація «Найкраще інтерв’ю» 

 • Марія Семенченко з матеріалом «В Україну покликали мертві, але не чули живі. Яким був Джеймс Мейс?» на «Локальна історія».

 

Марія Семенченко також є авторкою медіапроєкту «Люди з порожніх стільців» (#EmptyChairPeople) – про авторів-політв’язнів України та світу. Проєкт реалізовують медіа «Читомо» та Український ПЕН за сприяння Національного фонду на підтримку демократії (NED).

 

Спецприз «Найкраще інтерв’ю в локальному медіа»

 • Олександра Бодняк з матеріалом «”Або ти кидаєшся на амбразуру, або пробуєш пристосуватись”. Як живе Херсонщина під окупацією» у медіа Zaxid.Net

Спецприз «Найкращий аудіоматеріал» 

 • Ольга Сніцарчук, Тетяна Терен, Дмитро Пальчиков, Оксана Мамченкова, Вікторія Лавриненко з проєктом «Тут-і-тепер» для Українського ПЕН та The Ukrainians Media.

Номінація «Найкращий репортаж» 

 • Віра Курико з матеріалом «Десять днів у Чернігові» для Reporters.

Спецприз «Найкращий репортаж у локальному медіа» 

 • Віталія Сахнік, Людмила Герасимюк, «”Нам один шлях — в ліс”. Репортаж із волинських сіл, де через городи — Білорусь» для сайту соціальних новин «Перший»

Номінація «Найкраще новинне висвітлення резонансної події» 

 • Мар’ян Кушнір з матеріалом «Бій на Київщині: Українські військові пішли у контрнаступ» для Радіо Свобода

Спецприз «Найкраще новинне висвітлення резонансної події в локальному медіа» 

 • Олександр Котенко з матеріалом «Історія чоловіка, який вибрався з могили після розстрілу. Лежав між двома вбитими братами» для Суспільне Чернігів

Номінація «Найкраща аналітика» 

 • Данило Мокрик з матеріалом «Genocide in Ukraine: Research and Proof» для BIHUS.Info

Спецприз «Найкраща аналітика в локальному медіа» 

 • Дар’я Літовченко з матеріалом «Шахти. Невидимий фронт Донбасу»  для «Восточный Вариант / Східний Варіант»

Номінація «Найкраще розслідування» 

 • Леся Іванова з матеріалом «Чи готові ми до війни: що з арсеналами на МІЛЬЯРД?» для Bihus.Info

Спецприз «Найкраще розслідування у локальному медіа» 

 • Антоніна Торбіч , Анна Хіночик, Владислав Мартинчук «Чорна скринька: чому пацієнти у Рівному платять за операції» для АЖР Четверта влада, «Суспільне Рівне»

Номінація «Найкраща публіцистика»

 • Аліна Шеремета «Братання з Росією у центрі Києва: Театр Російської драми імені Лесі Українки» для Телебачення Торонто

Спецприз «Найкраща публіцистика в локальному медіа» 

 • Наталія Андреєва, Олександр Голобородько, Олександр Рубан, Максим Савчук «Як живе підрозділ українських воїнів, які боронять Запорізький край» для «Суспільне Запоріжжя»

Спецприз «Надія журналістики» 

 • Аліна Шеремета з матеріалом «Братання з Росією у центрі Києва: Театр Російської драми імені Лесі Українки» для «Телебачення Торонто».

Спеціальна номінація від Bihus.Info ─ «Cльози окупанта» 

 • «Плеяда у*банів», «Путін — с*ка», «Шойгу — профан». Російські полковники обговорюють керівництво армії РФ — Схеми. Єгошина Валерія, «СХЕМИ: корупція в деталях», «Радіо Свобода»

Спеціальна номінація від ГО «Жінки в медіа» — «Найкращий матеріал на тему прав жінок, дотримання гендерної рівності»

 • «Чоловік казав, що я сама себе б’ю». Семенченко Марія, Reporters

 

На конкурс приймалися журналістські матеріали, які були оприлюднені в медіа з 1 січня 2021 року до 31 травня 2022 року. Раніше опублікували шорт-лист фіналістів конкурсу.

 

Нагадаємо, у «Честь Професії 2022» червні оголосив склад журі.

Оригінал статті на Suspilne: Конкурс для журналістів «Честь Професії» оголосив переможців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Олександер Шугай. «Ударило громом заліза…»

Ударило громом заліза  ̶Й земля, наче сцена, стряслась…Осіннього неба завісаУпала і не піднялась. Можливо, наслання від БогаІз космосу, із вишини?..О ні, то з сигналом «Тривога!»Із бункера  ̶  грім Сата

Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про заборону використання російських джерел в освіті й науці

Верховна Рада у першому читанні ухвалила зміни до законів, які регулюють використання джерел інформації країни-агресора в освіті й науковій діяльності. Про це повідомляється на офіційно

Видавництво з Венесуели отримало премію за захист свободи слова

Міжнародна премія за свободу публікацій (International Freedom to Publish Award) оголосила лауреата 2022 року, яким стало видавництво Editorial Dahbar з Венесуели. Про це повідомляється

Викрадена у Криму журналістка Данілович заявила, що піддається тортурам

Під час допитів громадянської журналістки Ірини Данілович представники фсб застосовували тортури. Про це вона повідомила в міському «суді» Феодосії.
За словам активістки, допити супрово

«Найкращий книжковий дизайн−2022» приймає заявки

У 2022 році Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» всьоме проводить конкурс «Найкращий книжковий дизайн». Про це повідомили на сайті фестивалю.
На конкурс можуть подати книжки видавн

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"