Конкурс+новина

Конкурс+новина

Конкурс+новина

Привіт, мої рідні! Я тут до вас не з пустими руками. В мене є кілька новин. 

Я ніколи не обирала твір за обкладинками. Мені спершу впадали в око назви, а тоді і обкладинка. Якщо чесно, я ніколи не читаю анотації. Вони для мене наче чорна хмара, над прірвою. Нічого не дають, але мозолять очі. Я вибираю твір виключно за кількома абзацами. І навіть інколи переходжу на кінцівку, якщо вона мене повністю влаштовує, я буду читати далі. Така вже я. 

Що хочу сказати… я буду дуже рада, якщо ваші кінцівки в історії будуть більше розгорнутіші. Від мене ви тоді отримаєте великий плюс і додатковий бал, а ще великим привілеєм буде нагорода. Я буду нагороджувати від себе твори, які мені сподобаються. Ті у яких, я буду бачити чітку кінцівку, а не лише один абзац. 

Тому бажаю усім успіху у написанні. Гарного настрою і великої натхненої музи. 

Тепер друга новина. 

Я теж написала твір до цього конкурсу і хочу відразу повідомити, що він нічого не дає. Це лише моя примха. Хотіла поновити свої запаси історій і потішити вас і себе, бо вже голова пухне від різних ідей. 

Продана дияволу

 

Всіх охочих запрошую до участі в конкурсі. Ми не кусаємось. 

Посилання на конкурсну сторінку: Конкурс 

Всім удачі. 

Завжди ваша, Марі! 

Оригінал статті на Букнет: Конкурс+новина

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"