Комітет Верховної Ради підтримав Стратегію розвитку читання

Комітет Верховної Ради підтримав Стратегію розвитку читання

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав Стратегію розвитку читання на 2021-2025 роки. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.

Комітет підтримав Стратегію розвитку читання одноголосно. Перед подальшим схваленням Стратегії в уряді відбудеться також її узгодження з Комітетом Верховної Ради з питань бюджету та Міністерством фінансів України.

 

Олександра Коваль подякувала народним депутатам-членам комітету Миколі Княжицькому, Софії Федині, Микиті Потураєву, Євгенії Кравчук, Ірині Констанкевич, Володимиру В’ятровичу, Міністру культури та інформаційної політики Олександру Ткаченку, його заступниці Ларисі Петасюк, заступниці директорки Українського інституту книги Ірині Батуревич, президентці Української бібліотечної асоціації Оксані Бруй, директорці ГО «Форум видавців» Катерині Шевченко, начальниці Управління правового забезпечення Міністерства культури та інформаційної політики Олені Земляній, президенту Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександру Афоніну та іншим за участь у створенні Стратегії, голосуванні.

 

Нагадаємо, минулого тижня у Верховній Раді провели слухання присвячені розробці Стратегії, під час яких народні депутати запропонували свої рекомендації до неї.

 

Додамо, Стратегію розвитку читання на 2021 – 2025 роки «Читання як життєва стратегія» Український інститут книги презентував у березні. У лютому Міністерство культури та інформаційної політики України оприлюднило проєкт Стратегії.

Оригінал статті на Suspilne: Комітет Верховної Ради підтримав Стратегію розвитку читання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Мазепинська Євангелія в Музеї книги і друкарства України

Бажання українців не просто вижити у час жорстоких випробувань – війни проти рашизму, але і жити повнокровним життям, засвідчують ті культурні події, які відбуваються у воюючій Україні сьогодні. Серед н

Письменник, колишній в’язень «Ізоляції» Асєєв здобув премію за мужність імені Діани…

Український письменник і журналіст, колишній в’язень терористів «ДНР» Станіслав Асєєв здобув премію за мужність імені Діани Ортіс.

Про це повідомив 24 травня керівник видавництва Українського науко

У росії штрафуватимуть за мапи без Криму

Держдума рф ухвалила закон про штрафи до 1 мільйона рублів або арешт до 15 діб за поширення мап, що «заперечують територіальну цілісність Росії». Про це повідомляє «Крим. Реалії», посил

У Києві розпочався фестиваль імені Романа Ратушного

У Києві розпочався фестиваль «Протасів Яр», присвячений пам’яті полеглого активіста й добровольця Романа Ратушного.
 
Подію відкрила українська письменниця Світлана Поваляєва, яка подяк

Росіяни зруйнували будинок культури, де відбувався Нью-Йоркський літературний фестиваль

Вранці 26 травня російські окупанти скинули бомбу ФАБ-250 на Нью-Йорк Донецької області. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
 
За його словами, внаслідок бомбардуванн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"