Комітет Верховної Ради підтримав Стратегію розвитку читання
Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав Стратегію розвитку читання на 2021-2025 роки. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.
Комітет підтримав Стратегію розвитку читання одноголосно. Перед подальшим схваленням Стратегії в уряді відбудеться також її узгодження з Комітетом Верховної Ради з питань бюджету та Міністерством фінансів України.
Олександра Коваль подякувала народним депутатам-членам комітету Миколі Княжицькому, Софії Федині, Микиті Потураєву, Євгенії Кравчук, Ірині Констанкевич, Володимиру В’ятровичу, Міністру культури та інформаційної політики Олександру Ткаченку, його заступниці Ларисі Петасюк, заступниці директорки Українського інституту книги Ірині Батуревич, президентці Української бібліотечної асоціації Оксані Бруй, директорці ГО «Форум видавців» Катерині Шевченко, начальниці Управління правового забезпечення Міністерства культури та інформаційної політики Олені Земляній, президенту Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександру Афоніну та іншим за участь у створенні Стратегії, голосуванні.
Нагадаємо, минулого тижня у Верховній Раді провели слухання присвячені розробці Стратегії, під час яких народні депутати запропонували свої рекомендації до неї.
Додамо, Стратегію розвитку читання на 2021 – 2025 роки «Читання як життєва стратегія» Український інститут книги презентував у березні. У лютому Міністерство культури та інформаційної політики України оприлюднило проєкт Стратегії.
Оригінал статті на Suspilne: Комітет Верховної Ради підтримав Стратегію розвитку читання
Блог
УІК: У 2025 році інститут потребуватиме понад 1,4 млрд грнПотреба Українського інституту книги у фінансуванні на 2025 рік становить 1 442 мільйони гривень. Про це повідомили під час презентації «Державна підтримка книжкової галузі: виклики 202
У серпні рф продовжила вбивати журналістів при виконанні редакційних завданьУ серпні Інститут масової інформації зафіксував в Україні 28 випадків порушення свободи слова, серед них 19 російських злочинів. Про це свідчать дані щомісячного моніторингу ІМІ «Бароме
Люба-Параскевія СТРИНАДЮК. Роди неоднакіЄв падати з сил, голодніти, облизував губи, солоні, впрілі, шукав очима коритця на полонині з водицею свіжою, холодною, головички, б’ючої з-під землі, дзюркотливої. Розстелив кожух єрований, приліг обік
Боротьба за свободу, маркери нації і поліські болота: новий український нон-фікшнЗ нагоди Національного тижня читання нон-фікшну, ініційованого Українським інститутом книги, зібрали дуже різні новинки від українських авторів. Літературознавство, осмислення війни, пі
Більшість читачів книжок у Megogo — чоловіки33,93% власників акаунтів медіасервісу Megogo читають книжки щодня. Про це йдеться в дослідженні читацьких звичок користувачів Megogo «Книжки в епоху стрімінгів».
Megogo опитало майже 6
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.