Меню

Кому знижку?

Букнет Кому знижку?

Кому знижку?

На губах андрогіна грала така усмішка, що мені стало не по собі. Як остання ідіотка кинулася в лігво до двох гадів, ще й інших підставила! Невже вони встигли змовитися?
– Вибачте, есса, але ситуація зобов’язує мене… – почав Дірайм
– Це не есса Левель, – перебив Соіле.
Очі Дірайма повільно звузилися і встромили в мене такий погляд – на мить перехопило подих. Впізнав, здогадався? Як вчинить?
– Це я, Дірайм, – вирішила прийняти удар на себе.
Відсунула наручний комунікатор, який прикривав голку, і витягла її з руки. Сила увірвалася, заструменіла по венах, дозволяючи нарешті змінити обридлий тонконогий вигляд.
– Тварюко! – лер Форт скинув променевик, і я рефлекторно звернулася до тієї частинці своєї сили, що залишила всередині нього.
Рука командувача здригнулася, очі на мить спалахнули жовтими вертикальними щілинами.
Миті було досить, щоб він взяв себе в руки. Вхопивши мене за зап’ясток, лер Форт потягнув до ліфта. Суміш страху підставити всіх, хто погодився на мій план, і якоїсь неясної радості виривалася зсередини, серце гуркотіло, а дотик руки до руки обпікав непотрібними тут і зараз спогадами.
Через кілька секунд Дірайм увірвався у власний кабінет. Буквально вдавивши мене в крісло, сів на край столу і вицідив:
– Що відбувається?
Моя заборонена наречена
Мій неможливий наречений

Оригінал статті на booknet.com: Кому знижку?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення