Кому запального?)
![Кому запального?) Кому запального?)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1588747642_162574.jpg)
Кому запального?)
Слава Україні!
З’явилося продовження роману “Примха Агати”. Справді цікава книжка. Та ще й безкоштовно в процесі. НЕ гайте час та читайте, поки є можливість. Після завершення вона стане платною.
Хто ще не читає, запрошую на новий емоційний роман МАМИНА ДОНЬКА вже два тижні на сайті. Заголовок цього блогу має прямий стосунок до цієї сповненої інтриг історії. Тож читайте разом з нами.
Шукайте мене в соціальних мережах. У ФБ діє моя авторська сторінка і є окрема група. А ще на моїй сторінці на Букнет діє дуже спокуслива Програма лояльності для тих, хто вперше придбає мою книжку.
Все буде Україна!
Софія
Оригінал статті на Букнет: Кому запального?)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.