Кому вже хочеться літа? Запрошую до себе!
![Кому вже хочеться літа? Запрошую до себе! Кому вже хочеться літа? Запрошую до себе!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1646847161_5094174.jpeg)
Кому вже хочеться літа? Запрошую до себе!
Перш за все хочу привітати вас зі світлим святом Пасхи! В мене за вікном почалася справжня весна, а на моїй сторінці з‘явилася новинка присвячена літу! Буду рада бачити вас в читачах.
Скоріш за все батьки вирішили познущатися з мене, коли відправляли на все літо до тітки, відірвав від коханого та найкращих друзів. Так, я розумію що у них важлива експедиція, але мені вже вісімнадцять. Я дуже відповідальна і тому можу жити самостійно. На жаль батьки так не вважають.
Приїхавши в Дестін на літо, я і подумати не могла, що моє життя обернеться на сто вісімдесят градусів. Поганий хлопець, на ім’я Майк зробить все для цього.
Головні герої:
Оригінал статті на Букнет: Кому вже хочеться літа? Запрошую до себе!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.