Команда «Тиктор медіа» заявила, що втратила доступ до сайту
![Команда «Тиктор медіа» заявила, що втратила доступ до сайту Команда «Тиктор медіа» заявила, що втратила доступ до сайту](https://chytomo.com/wp-content/uploads/2023/05/28dbb04222395afe-e1685089189453.jpg)
Команда «Тиктор медіа» — медіа про культуру та внутрішній туризм втратила доступи до наших майданчиків — сайту і соцмереж. Про це співзасновниця «Тиктор медіа» Мар’яна Хемій повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
За її словами, редакції пропонують дати доступ до сайту, або обмінявши його на непосильну для волонтерського проєкту суму, або ж сайт «буде використовуватися на власний розсуд» людиною, що співзаснувала видання.
«У квітні розробник, із яким працюємо з моменту заснування проєкту, оновив сайт медіа, що прискорило його роботу, й додав новий функціонал, зокрема рубрику “Куди піти”, яку ми пропрацювали разом. Та водночас не передав нам на мої прохання доступи до сервера, на який сайт переїхав. Натомість днями я отримала від нашої спільної колеги вимогу виплатити значну грошову компенсацію в обмін на доступ до сайту і соцмереж Тиктора. Поки ми ще спілкувалися, доступи команді вже почали обмежувати. Після публікації останнього допису ми їх усі повністю втратили», — розповіла Хемій.
Вона додала, що вірить у позитивне вирішення ситуації.
«Протягом усього періоду існування Тиктора ми позиціонували наше медіа як незалежний волонтерський проєкт, практично всі члени команди якого мають також іншу зайнятість. Існування проєкту – заслуга передусім цих людей, які працювали на власному ентузіазмі протягом цього часу. Ми не очікували таких непередбачуваних і різких дій від членів команди, що не були залучені до поточної роботи редакції», — написала SMM-менеджерка медіа Віта Віолет.
За її словами, наразі редакція працює над тим, щоб перевести справу в юридичну площину.
Читомо звернулося по коментарі до співзасновниць «Тиктор медіа» Мар’яни Хемій та Ірини Стахурської й наразі очікує на відповідь.
«Тиктор медіа» — онлайн-ресурс, що розповідає про культурні події, книжкові новинки, видавничий бізнес, мистецтво та мандрівки в Україні. Його заснували Мар’яна Хемій та Ірина Стахурська. Вони назвали видання на честь відомого українського медіамагната і видавця Івана Тиктора, щоб привертати увагу до «його прогресивних рішень у медіабізнесі та книговиданні, а також відкривати для широкої аудиторії історії успіху людей, що працюють у сфері культури».
Як повідомлялося, медіа заснували 2021 року. Тоді команда «Тиктор медіа» оголосила збір коштів на діяльність проєкту.
Чільне зображення: Тиктор медіа
Оригінал статті на Suspilne: Команда «Тиктор медіа» заявила, що втратила доступ до сайту
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.