Команда «Тиктор медіа» заявила, що втратила доступ до сайту

Команда «Тиктор медіа» заявила, що втратила доступ до сайту

Команда «Тиктор медіа» — медіа про культуру та внутрішній туризм втратила доступи до наших майданчиків — сайту і соцмереж. Про це співзасновниця «Тиктор медіа» Мар’яна Хемій повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

За її словами, редакції пропонують дати доступ до сайту, або обмінявши його на непосильну для волонтерського проєкту суму, або ж сайт «буде використовуватися на власний розсуд» людиною, що співзаснувала видання.

 

«У квітні розробник, із яким працюємо з моменту заснування проєкту, оновив сайт медіа, що прискорило його роботу, й додав новий функціонал, зокрема рубрику “Куди піти”, яку ми пропрацювали разом. Та водночас не передав нам на мої прохання доступи до сервера, на який сайт переїхав. Натомість днями я отримала від нашої спільної колеги вимогу виплатити значну грошову компенсацію в обмін на доступ до сайту і соцмереж Тиктора. Поки ми ще спілкувалися, доступи команді вже почали обмежувати. Після публікації останнього допису ми їх усі повністю втратили», — розповіла Хемій.

 

Вона додала, що вірить у позитивне вирішення ситуації.

 

«Протягом усього періоду існування Тиктора ми позиціонували наше медіа як незалежний волонтерський проєкт, практично всі члени команди якого мають також іншу зайнятість. Існування проєкту – заслуга передусім цих людей, які працювали на власному ентузіазмі протягом цього часу. Ми не очікували таких непередбачуваних і різких дій від членів команди, що не були залучені до поточної роботи редакції», — написала SMM-менеджерка медіа Віта Віолет.

 

За її словами, наразі редакція працює над тим, щоб перевести справу в юридичну площину.

 

Читомо звернулося по коментарі до співзасновниць «Тиктор медіа» Мар’яни Хемій та Ірини Стахурської й наразі очікує на відповідь.

 

«Тиктор медіа» — онлайн-ресурс, що розповідає про культурні події, книжкові новинки, видавничий бізнес, мистецтво та мандрівки в Україні. Його заснували Мар’яна Хемій та Ірина Стахурська. Вони назвали видання на честь відомого українського медіамагната і видавця Івана Тиктора, щоб привертати увагу до «його прогресивних рішень у медіабізнесі та книговиданні, а також відкривати для широкої аудиторії історії успіху людей, що працюють у сфері культури».

 

Як повідомлялося, медіа заснували 2021 року. Тоді команда «Тиктор медіа» оголосила збір коштів на діяльність проєкту.

 

 

Чільне зображення: Тиктор медіа

Оригінал статті на Suspilne: Команда «Тиктор медіа» заявила, що втратила доступ до сайту

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"