Коли настане той день__Історія Венді Ніксон

Коли настане той день__Історія Венді Ніксон

Коли настане той день__Історія Венді Ніксон

Привіт любі читачі

про палкі почуття й дурні обставини, які все псують!

Історія про Венді Ніксон, або ж інопланетянки, якщо брати 

до уваги твердження Нормана Бранча. 

Коли настане той день…

Один емоційний вчинок, який відгукнеться обом свого часу. Та, всупереч цьому, жоден не жалів, а просто згадував, пролистував ті години наче сторінки книги, а потім настав той день і вони зустрілись! У Нормана Бранча своє життя, таємниці, минуле. У Венді Ніксон прописане майбутнє і жодного шансу бути із тим, кого вибрало серце. Та доля звела їх у той день, у ту мить і все пішло не за планом! Мине час і насолода перетвориться у жорстоку реальність де одне ціле розколеться. Ніхто не знає що там… за горизонтом, та кожен мріє й сподівається й чекає, коли настане той день й пелена спаде, легені наповняться киснем, сонячні промені зігріються не тільки твою шкіру, а й душу й ти підеш далі…

З даними головними героями ви могли зустрітись на сторінках роману,

який плавно рухається до завершення Диявол ніколи не бреше 

Анотація до книги “Коли настане той день…”

— Ти скоро виходиш заміж — поставив мене перед фактом батько. 
В ту саму ніч я дещо скоїла, а на ранок викинула з голови. Але ненадовго! Через три місяці загадковий незнайомець знову з’явився у моєму житті!
Що робити з тією, яка сама втекла з твого ліжка і ти знову її зустрів? Одна з тисячі. Гарна, як і більшість. Забавка на одну ніч. 
Тоді якого біса мене ще й досі не відпустило?!

У тексті є:різниця у віці, вимушений шлюб, образа й кохання

Уривок із книги:

Можливо, я вчинила необдумано, жахливо, довірливо, але нічого не змінити. Я просто хотіла бути щасливою у цю мить, з цим хлопцем і після всього берегти ці спогади.

Буду рада кожному із читачів,

адже я стараюсь для вас!

Ваша Міка Стів

 

Оригінал статті на Букнет: Коли настане той день__Історія Венді Ніксон

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"