Коли ми переможемо
![Коли ми переможемо Коли ми переможемо](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1643113568_5492526.jpg)
Коли ми переможемо
Привіт, мої любі! Зі мною, слава богу, поки все добре, я тренуюсь, під час виття сирен до підвалу вдається добігати с кожним разом все швидше, навіть притискаючи до грудей мою пухнасту улюбленицю, яка ніяк не збагне, куди я її тягну) Не втрачаємо віри. Сьогодні мені вдалося поспати і мені наснився гарний сон – я обіймалася з деревом, живим, високим, з зеленою кроною, листя так приємно шелестіло, такій блаженний бажаний спокій…
Чекатиму на ваші відгуки. Люблю вас, обіймаю! Ми ще гучно відсвяткуємо нашу перемогу, я в це вірю! Ще не вмерла України, ні слава, ні воля!
Оригінал статті на Букнет: Коли ми переможемо
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.