Коли закінчився лютий і візуал до новинки

Коли закінчився лютий і візуал до новинки

Коли закінчився лютий і візуал до новинки

https://booknet.com/uk/book/sorok-pershe-lyutogo-b399181 Уже доступний передостанній розділ конкурсного твору. Завтра вийде остання частина. І ми дізнаємося, хто там диверсант. І коли для героя скінчився цього року лютий.

Мої вибачення, але візуал до”ЛЮТОГО”  Не робитиму. Тут мені б хотілося ваших власних спогадів про те, як ми знаходили один одного крізь туман війни й не кидали своїх.

І запрошую до  давно обіцяного СЛР 

https://booknet.com/uk/book/vddai-mogo-sina-b398342  “ВІДДАЙ МОГО СИНА”

Перший розділ – від героя. Його звати Денис, уже доступний. Другий буде Від його дівчини – Ірини. А від того сина, якого вимагають віддати, розділів не буде. Бо він… Не скажу поки що. Сина звати Максим. Дивіться візуалізацію і кладіть книгу до бібліотеки. Оскільки обкладинки до фентезі ще нема, сьогодні вночі буде другий розділ – від дівчини.

Ну і трохи заманухи

“Вона сказала, що у неї часу, поки не зачиняється метро.

– Як скажеш, Іринко, я тебе доставлю під двері. Тільки тоді ходімо вже з пляжу. Бо подивись на мене, хіба можна таке показувати отим тіточкам під сусідньою парасолькою?

– Накинь рушника – почервоніла Іриска кинула мені на живіт махрову шматинку. Рушник червоний, і проліт махрової комети приваблює ще більше уваги до того, як я скучив зо моєю дівчинкою.

Сміюся. Натягаю на себе майку. Не заходжу до роздягальні, просто тут вдягаю шорти. Стриптиз навпаки, бабоньки.

Я тепер не у пошуку. І ви собі когось іншого пошукайте. Іриска поруч вдягає сарафан. І ми нарешті йдемо до мене. І нащо було стільки часу втрачати на тому пляжі? І що, що вересень теплий? Вдома теж не холодно. Я пацан гарячий, ще і як можу зігріти”

 

Цитата дня

Бог полюбив птахів і створив дерева.

Людина полюбила птахів і створила клітки.

Жак Деваль

 

Оригінал статті на Букнет: Коли закінчився лютий і візуал до новинки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"