Коли закінчився лютий і візуал до новинки

Коли закінчився лютий і візуал до новинки

Коли закінчився лютий і візуал до новинки

https://booknet.com/uk/book/sorok-pershe-lyutogo-b399181 Уже доступний передостанній розділ конкурсного твору. Завтра вийде остання частина. І ми дізнаємося, хто там диверсант. І коли для героя скінчився цього року лютий.

Мої вибачення, але візуал до”ЛЮТОГО”  Не робитиму. Тут мені б хотілося ваших власних спогадів про те, як ми знаходили один одного крізь туман війни й не кидали своїх.

І запрошую до  давно обіцяного СЛР 

https://booknet.com/uk/book/vddai-mogo-sina-b398342  “ВІДДАЙ МОГО СИНА”

Перший розділ – від героя. Його звати Денис, уже доступний. Другий буде Від його дівчини – Ірини. А від того сина, якого вимагають віддати, розділів не буде. Бо він… Не скажу поки що. Сина звати Максим. Дивіться візуалізацію і кладіть книгу до бібліотеки. Оскільки обкладинки до фентезі ще нема, сьогодні вночі буде другий розділ – від дівчини.

Ну і трохи заманухи

“Вона сказала, що у неї часу, поки не зачиняється метро.

– Як скажеш, Іринко, я тебе доставлю під двері. Тільки тоді ходімо вже з пляжу. Бо подивись на мене, хіба можна таке показувати отим тіточкам під сусідньою парасолькою?

– Накинь рушника – почервоніла Іриска кинула мені на живіт махрову шматинку. Рушник червоний, і проліт махрової комети приваблює ще більше уваги до того, як я скучив зо моєю дівчинкою.

Сміюся. Натягаю на себе майку. Не заходжу до роздягальні, просто тут вдягаю шорти. Стриптиз навпаки, бабоньки.

Я тепер не у пошуку. І ви собі когось іншого пошукайте. Іриска поруч вдягає сарафан. І ми нарешті йдемо до мене. І нащо було стільки часу втрачати на тому пляжі? І що, що вересень теплий? Вдома теж не холодно. Я пацан гарячий, ще і як можу зігріти”

 

Цитата дня

Бог полюбив птахів і створив дерева.

Людина полюбила птахів і створила клітки.

Жак Деваль

 

Оригінал статті на Букнет: Коли закінчився лютий і візуал до новинки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"