Коли закінчився лютий і візуал до новинки

Коли закінчився лютий і візуал до новинки

Коли закінчився лютий і візуал до новинки

https://booknet.com/uk/book/sorok-pershe-lyutogo-b399181 Уже доступний передостанній розділ конкурсного твору. Завтра вийде остання частина. І ми дізнаємося, хто там диверсант. І коли для героя скінчився цього року лютий.

Мої вибачення, але візуал до”ЛЮТОГО”  Не робитиму. Тут мені б хотілося ваших власних спогадів про те, як ми знаходили один одного крізь туман війни й не кидали своїх.

І запрошую до  давно обіцяного СЛР 

https://booknet.com/uk/book/vddai-mogo-sina-b398342  “ВІДДАЙ МОГО СИНА”

Перший розділ – від героя. Його звати Денис, уже доступний. Другий буде Від його дівчини – Ірини. А від того сина, якого вимагають віддати, розділів не буде. Бо він… Не скажу поки що. Сина звати Максим. Дивіться візуалізацію і кладіть книгу до бібліотеки. Оскільки обкладинки до фентезі ще нема, сьогодні вночі буде другий розділ – від дівчини.

Ну і трохи заманухи

“Вона сказала, що у неї часу, поки не зачиняється метро.

– Як скажеш, Іринко, я тебе доставлю під двері. Тільки тоді ходімо вже з пляжу. Бо подивись на мене, хіба можна таке показувати отим тіточкам під сусідньою парасолькою?

– Накинь рушника – почервоніла Іриска кинула мені на живіт махрову шматинку. Рушник червоний, і проліт махрової комети приваблює ще більше уваги до того, як я скучив зо моєю дівчинкою.

Сміюся. Натягаю на себе майку. Не заходжу до роздягальні, просто тут вдягаю шорти. Стриптиз навпаки, бабоньки.

Я тепер не у пошуку. І ви собі когось іншого пошукайте. Іриска поруч вдягає сарафан. І ми нарешті йдемо до мене. І нащо було стільки часу втрачати на тому пляжі? І що, що вересень теплий? Вдома теж не холодно. Я пацан гарячий, ще і як можу зігріти”

 

Цитата дня

Бог полюбив птахів і створив дерева.

Людина полюбила птахів і створила клітки.

Жак Деваль

 

Оригінал статті на Букнет: Коли закінчився лютий і візуал до новинки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Канівському музеї на Тарасовій Горі відбулася презентація унікального видання «Шевченковий…

Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуку Валентина Коваленко.

«Друзі, МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!

Антиімперська, антимосковська риторика Шевченкого Слова сьогодні зрідні духом кожному українцеві, хто ста

В Ужгороді оголосили короткий список VI Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози…

16 травня в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка під час презентації нової художньої книжки «Птах у своєму гнізді» письменника, Шевченківського лауреата, сценариста к

21 подія Книжкового Арсеналу, яку радить Читомо

Книжковий Арсенал у 2024 матиме близько сотні подій, у попередні допандемійні та доповномасштабні роки кількість заходів досягала і 450. Попри зменшення обсягу подієвої частини, її смис

Як допомогти постраждалим від обстрілу друкарні й видавництву

Компанія «Фактор» відкрила збір коштів для допомоги постраждалим від ракетного обстрілу друкарні Factor Druk, скоєного росією напередодні. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила Юл

Стали відомі імена загиблих працівників друкарні у Харкові

Компанія «Фактор» оприлюднила імена загиблих працівників друкарні Factor Druk внаслідок російського ракетного удару по Харкову 23 травня. Про це повідомила Читомо комунікаційна менеджер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"