Коли емоції зашкалюють

Коли емоції зашкалюють

Коли емоції зашкалюють

Дорогенькі мої тепершні та майбутні читачі. Хочу звернути увагу на чергову главу літньої та романичної історії АРОМАТ КАВИ. Події набирають обертів, сюжет стає все більш динамічним. І якою буде подальше доля головної героїні Ані, поки що невідомо. Чи дозволять їй йти шляхом, яке вказало їй серце? Чи, можливо, доведеться підкоритися правилам світу, де панують гроші та влада? 

 

Аня зацьковано дивилася у відповідь. Коли хлопець знову наблизився до неї, раптом затулила йому рота долонею. Це все, на що вона насмілилася.

Ян перехопив її руку та стиснув у сильній хватці. Спалахнуло занадто явне роздратування.

– Аня, не пручайся, це ні до чого не приведе. Не відтягуй неминуче, інакше не підеш звідси. Не забажаєш, то я змушу. Я не люблю цього, але ти явно напрошуєшся.

– Якщо… послухаюся… дозволиш піти? – жалібно спитала дівчина. У цю ж мить зненавиділа власний жалібний писк, тому що зрозуміла, що поступається там де не повинна цього робити.

– Подивимося, – ухилився від відповіді Ян.

 

Оригінал статті на Букнет: Коли емоції зашкалюють

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"