…коли авторка міняється місцями з героїнею…#7
![…коли авторка міняється місцями з героїнею…#7 …коли авторка міняється місцями з героїнею…#7](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1577958202_3974225.jpg)
…коли авторка міняється місцями з героїнею…#7
Вітаю, любі читачі! Понад місяць я не публікую на Букнеті жодної книги, але все одно зазираю сюди. І що ж побачила? Побачила, що кількість моїх відстежувачів перетнула позначку 800! Отже настала пора постійної рубрики, де Авторка стане Героїнею і розповість щось про себе.
(Для нових читачів пояснюю: з кожною новою сотнею відстежувачів моєї сторінки я знайомлюся, розповідаючи історію з власного життя).
Отож сьогоднішня історія:
Найчудовіший місяць року
Любити осінь – незмінний тренд вже багато років (ну, принаймні з тих пір, відколи існують соцмережі). Оці всі фото з жовтими кленовимм листочками, романтично-ностальгійні пости з цитатами відомих людей… Ну хто таким не грішив?
Героїня, зізнатися, теж кілька разів спамила подібним. Але її стосунки з осінню, а конкретно з одним місяцем – жовтнем, дійсно глибокі й інтимні. І справа не тільки в тому, що цього місяця народилася і вона сама, і її коханий Герой. Бо жовтень 2021 приніс їм обом подарунок на дні народження. Цим подарунком став ще один день народження (отакий сумбур). За два дні після свята Героїні і за двадцять днів до Героєвого на світ з’явилася їхня Крихітка.
І отут життя Героїні перевернулося догори дригом. Бо коли приводиш у світ нову людину, отримуєш не тільки “радість материнства”, а й міх відповідальності.
Крихітка виявилася такою темпераментною і голосистою, що ставила на вуха медсестер у пологовому, а педіатриня, дивлячись на новоспечених батьків, все дивувалася: “Ви обоє такі спокійні, у кого вона така вдалася?!”.
З приїздом додому темперамент нікуди не подівся, тож тепер Героїня вчиться викроювати крихти часу на себе у перервах між вгамуванням цього темпераменту. І “крихти” – це не перебільшення. Наприклад, цей допис вона писала три дні)) Що вже й говорити про те, що за місяць змогла написати тільки три невеликі глави нового роману.
Тим не менше, у вкрай стомленому стані Героїня продовжує функціонувати і радіти появі у неї Крихітки. А жовтень віднині для неї остаточно найчудовіший місяць року 😉
P.S. Отакі особисті новини, любі читачі. Але хочу поділитися з вами ще й новинами творчими. Як ви вже зрозуміли, написання роману рухається черепашковими темпами, але все ж рухається – наскільки б не було важко, та я все одно потребую писати хоча б по кілька рядків у день.
Яка це книга з трьох анонсованих? Я дослухалася до думки більшості і вибрала еротичний роман “Дозволити все”. Поки що не знаю, коли зможу пришвидшитися з написанням і почати його публікувати, але десь пізніше зроблю допис з анонсом.
А щоб поінтригувати вас, скажу, чого очікувати від цієї книги. По-перше, героїня матиме ту ж “професію”, що й один з моїх героїв-чоловіків (і я свідома того, що це дуже нетипове рішення для героїні любовного роману). По-друге, у неї буде незвичайний “розлад”, який робить життя неочікувано новим щодня. По-третє, герой – правильний і хороший, який виявиться не таким вже й правильним і хорошим… зате дуже сексуальним)) А взагалі роман має шанс сподобатися у першу чергу шанувальникам моїх книг “Очевидні речі” та “Брудні секрети твоєї дружини”.
Отож дякую всім, хто залишається зі мною, усім, хто приєднався нещодавно, і усім, хто чекає нову книгу! Ціную безмежно і дуже стараюся, щоб повернутися якнайшвидше!
Ваша Устина Цаль.
Оригінал статті на Букнет: …коли авторка міняється місцями з героїнею…#7
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.