Колективна збірка до Геловіну та конкурс

Колективна збірка до Геловіну та конкурс

Колективна збірка до Геловіну та конкурс

Привіт. Вересень минув, і настає час готуватися до головного заїзджого свята осені – Самхейну. Він же День всіх святих.

Милуго року я писала в співавторстві з Холод Владою геловінський спешал Останнє кохання Аластара.

Цьогоріч іде активна підготовка до премєри нового фентезі у співавторстві. 

Але на сайті ми також неодноразово робили колективні збірки творів.

Пропоную повторити досвід минулих років, та почати створювати колективну онлайн збірку історій присвячених жахастикам і містиці.

Звісно, я як ідейний натхненник Потайсвітства не могла оминути увагою українську тематику, тому висловлюю побоажання писати свої жахастики і містику в нашому фолькльорному ключі. Але то вже таке. 

Отож, в кінці жовтня буде створено одну онлайн-книгу де зберуться всі твори. Всі хто бажає взяти участь – пишіть в коментарях.

Обсяг творів 15-30 тис. знаків з пробілами.

Кожен учасник пише оповідання на геловінську тему  і викладає на своїй сторінці на Букнеті окремою книгою, і пише сюди посилання на твір, обовязково додаємо хештех Геловін_2021, Кінцевий термін завершення твору – 27 жовтня.

Тепер щодо конкурсу.

Я пропоную урізноманітнити нашу творчість подарунками. Отже за результатими участі в збірці всі учасники проведуть голосування за найатмосферніший твір. Переможець отримає памятні призи від команди Потайсвіт. 

І у нас зареєструвались перші учасники:

Ана Пест

Стю Слейтерус

Каміла Дані

Натіко Маер

Олена Блашкун

Дарія Гульвіс

Наталія Ковган

Рома Аріведерчі

Софія Вітерець

Ана-Марія Еріш

Анна Пахомова

 

Оригінал статті на Букнет: Колективна збірка до Геловіну та конкурс

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Павло Коробчук. Дихання та інші зміни 

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"